События

14 вересня 2020 - KYIV MEDIA WEEK в онлайн форматі

14 вересня відбудеться традиційна медійна подія України - KYIV MEDIA WEEK. Global Marathon, який організовує компанія Media Resourсes Management за підтримки Українського Культурного Фонду.

Дані с пресрелізу:

"Відзначаємо 10-річчя KYIV MEDIA WEEK у форматі міжнародного онлайн марафону про тренди і перспективи аудіовізуальної індустрії в Україні та світі. У 2020-му році усі ми опинилася перед небаченими досі викликами, тож саме час сформувати актуальні візії, зрозуміти нові правила гри в індустрії та віднайти антикризові рішення для сталого розвитку медіаринку.

KMW Global Marathon представить ексклюзивну аналітику найбільших медіаринків від Азії до Південної Америки від провідних міжнародних агентств та медіаплатформ: K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International; найсвіжіші дослідження українського аудіовізуального сектору від Media Business Reports (MBR); тематичні панельні дискусії за участі представників ключових українських та іноземних медіакомпаній, прямі включення авторитетних експертів з різних куточків світу, inspіration talks від зірок індустрії. Традиційно, програма KMW максимально охоплює всі сфери сучасного медіабізнесу: кіно, ТБ, формати, серіали, анімацію, digital-технології, дитячий контент, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії, міжнародну копродукцію та багато іншого.

Усі охочі матимуть змогу взяти участь у марафоні безкоштовно (за умови попередньої реєстрації), а згодом – отримати ексклюзивні аналітичні дослідження та огляди аудіовізуальних індустрій України та ключових територій світу, що спеціально розробляються напередодні KMW GM, у зручному форматі white paper."

Новое на сайте

Search