События

Українське радіо запрошує на екскурсії. Вартiсть квитка - 150грн

З 23 жовтня в будівлі телерадіоцентру на Хрещатику, 26 для всіх охочих проводитимуть екскурсії, які презентують майже 100 років історії розвитку радіожурналістики й епохи в цілому. Під час екскурсії будівлею Українського радіо відвідувачі зможуть познайомитися з історією радіо в Україні, сучасним радіомовленням, оновленими програмами та передачами, а також відвідати музей радіо, центральну апаратну радіомовлення та одну з ефірних студій Українського радіо.

Українське радіо — найперше ЗМІ в історії України, яке мовить із 1924 року, і сьогодні входить у ТОП-5 вітчизняних радіостанцій, а будівля на Хрещатику, 26 — це перший телерадіоцентр, повністю оснащений вітчизняним обладнанням.

До 80-ї річниці Українського радіо облаштували музей та регулярно проводили екскурсії для студентів профільних спеціальностей, вітчизняних та іноземних делегацій. А цієї осені відвідати телерадіоцентр і зазирнути за лаштунки створення давно знайомих і найновіших радіопрограм зможуть усі.

Екскурсії проводитимуть індивідуально (від 1 до 5 осіб) та для груп — від 5 до 15 відвідувачів. Тривалість екскурсії 1 година.

Вартість квитка в рамках індивідуальної екскурсії — 150 грн з дорослих, 100 грн з дитини, в рамках групового відвідування — 80 грн для дорослих, 40 грн для дітей.

Замовити екскурсію можна попередньо зареєструвавшись за посиланнями:
на індивідуальну екскурсію — http://bit.ly/radioexcursion2
на групову екскурсію — http://bit.ly/radioexcursion1
У реєстраційних формах вказуйте зручні для вас дату і час екскурсії.

Новое на сайте

Search