События

На UA: Радіо Культура транслюватимуть наживо новорічні концерти з Мюнхена та Відня

У новорічні свята третій канал Суспільного радіо UA: Радіо Культура транслюватиме новорічні концерти з Мюнхена (Німеччина) і Відня (Австрія).

31 грудня о 18:00 радіослухачі почують наживо концерт "Напередодні Нового року" Симфонічного оркестру Баварського радіо, який UA: Радіо Культура транслюватиме з Мюнхенського залу "Геркулес Хол". У програмі твори Леонарда Бернстайна, Клода Дебюссі, Антоніна Дворжака, Вольфганга Амадея Моцарта та інших. Диригент — Марісс Янсонс, соліст — знаменитий американський піаніст Ланг Ланг. Коментуватимуть трансляцію в студії UA: Радіо Культура ведучі Наталія Куляєва та Світлана Галась.

1 січня о 12:15 перший і третій канали Суспільного радіо UA: Українського радіо і UA: Радіо Культура транслюватимуть наживо традиційний новорічний концерт за участю Віденського філармонічного оркестру, який відбудеться у Відні. У програмі переважатиме музика Йоганна, Едуарда та Йозефа Штраусів. Диригент — Крістіан Тілеман. Віденський новорічний концерт має майже 80-річну традицію та викликає незмінний інтерес у слухачів.

UA: Радіо Культура — єдине в Україні радіо, що транслює концерти класичної музики наживо.

Новое на сайте

Search