Оборудование

Samsung представила новий зовнішній накопичувач SSD X5

Samsung Electronics представила свій перший, базований на NVMe, портативний твердотілий накопичувач (SSD) – Samsung Portable SSD X5. Завдяки новітній технології Thunderbolt 3, новий X5 має надзвичайну швидкість у компактному форм-факторі, що робить його ідеальним портативним накопичувачем для постійно зайнятих творців контенту та ІТ-спеціалістів.

Редагування відео в 4K, 3D-рендеринг у реальному часі або редагування знімків із високою роздільною здатністю – споживачі хочуть швидко і зручно зберігати та передавати свої дані. Використовуючи синергію між технологіями NVMe і Thunderbolt 3, Samsung X5 забезпечує максимальну продуктивність для професіоналів, які працюють з важкими мультимедійними файлами. Завдяки пропускній здатності Thunderbolt 3, що становить 40 Гбіт/с – в чотири рази швидше, ніж USB 3.1 – X5 пропонує швидкість читання до 2800 Мбіт/с, що в 5,2 рази швидше, ніж широко використовувані портативні SSD-інтерфейси SATA і до 25.5 разів швидше, ніж зовнішні жорсткі диски. Новий SSD X5 також має найшвидшу максимальну швидкість запису у 2300 Мбіт/с, що дозволяє користувачам передавати 20 ГБ 4K UHD-відео за 12 секунд. Розроблений для Mac і ПК з портами Thunderbolt 3, X5 дозволяє користувачам насолоджуватися перевагами швидкості в легкому та портативному дизайні та можливим об’ємом пам’яті до 2 Тб.

X5 має цільний металевий корпус із глянцевим покриттям і нековзкою нижньою поверхнею. З огляду на ударостійку внутрішню раму та міцний металевий корпус, пристрій може пережити випадкові падіння з висоти до двох метрів (6,6 футів). Крім того, технологія Dynamic Thermal Guard та радіатор – механічний внутрішній елемент – захищають X5 від перегріву, забезпечуючи надійність і зберігаючи оптимальні робочі температури. X5 також забезпечує потужний захист даних за допомогою «Samsung Portable SSD Software», що базується на шифруванні апаратних даних AES 256 біт, зокрема, опціональний захист паролем та легке налаштування параметрів безпеки.

X5 отримав трирічну обмежену гарантію. В Україні SSD X5 буде доступний у продажі на почату вересня 2018 року у комплектаціях на 500 Гб та 1 Тб. Рекомендована роздрібна ціна – 11 999 грн та 19 999 грн відповідно.

Follow Us

Подписка на Новости

Свежая информация каждую неделю

Технологии ТВ/Кино

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search