Оборудование

Nikon представила бездзеркальні камери Nikon Z7 II та Z6 II

Сьогодні, 14 жовтня, як і обіцяла компанія Nikon представила бездзеркальні камери Nikon Z7 II та Nikon Z6 II, оновлені версії флагманських моделей Z7 і Z6.

Повнокадрові камери Z7 II та Z6 II оснащені системою з надшироким байонетом Z і лінійкою об’єктивів NIKKOR Z, яка постійно поповнюється. Обидві моделі отримали два процесори EXPEED 6, швидші та глибші буфери для безперервної зйомку та подвійне гніздо для карт пам’яті (підтримуються карти UHS-II SD, XQD або CFexpress). Ці камери також здатні знімати відео у форматі 4K/60p[1]. Підтримують додатковий універсальний елемент живлення MB-N11, що підтримує вертикальну зйомку, або ж пульт дистанційного керування WR-R11b .

ZII

Z7 II – це нова версія визнаної камери Z7, що може похизуватися неперевершених захопленням об’єктів зйомки, високою роздільною здатністю та надзвичайною надійністю. Завдяки більшому динамічному діапазону та стабільній якості в широкому діапазоні ISO, а також потужним процесорам і збільшеному буферу ця камера може знімати до 10 кадр./с. Тепер фотографи можуть робити до 200 повноформатних JPEG-знімків, або 77 12-бітових нестиснених RAW-знімків за одну серію.

Покращені можливості автофокусування (АФ) Z7 II пропонують широкий спектр АФ із широкою зоною для людей і тварин, АФ із відстеженням об’єкта, яке працює аналогічно 3D-стеження, і вдосконалене АФ в умовах недостатнього освітлення. А електронний видошукач із 3690 тис. точок (EVF) забезпечує природніше зображення з частішим оновленням, що зменшує затемнення.

Камера підходить для досвідчених і професійних фотографів, які вимагають неперевершеного передавання деталей об’єкта. Як для портретного фотографа, який знімає швидкими серіями, щоб зафіксувати текстуру шкіри, волосся, одягу та макіяжу, так і для пейзажного фотографа, якому потрібне міцне й легке обладнання для подорожей у суворих умовах і зйомки природи.

ZII

Z6 II – новий виток еволюції визнаної Z 6. Ця модель надійна та проста у використанні, може записувати кінематографічні відео професійної якості та робити вражаючі фотографії. Стійкість камери до пилу та потрапляння води гарантує безперервну зйомку в суворих умовах, тоді як нова можливість обертати кільце фокусування проти годинникової стрілки дає користувачам змогу фокусуватися вручну так, як вони звикли.

Коли справа доходить до відео, камера може підтримує роздільну здатність 4K UHD і Full HD у кіноформатах на основі FX і DX. Крім того, формат зйомки HLG зберігає детальніший, динамічніший діапазон і контраст, зменшуючи потребу в постобробці зображень[2]. Вдосконалене АФ із розпізнаванням очей і виявленням тварин поліпшує фокусування на об’єктах під час зйомки відео.

У тандемі з покращеною швидкістю та потужністю камери ці можливості АФ забезпечують вражаючу якість фотозйомки. Для Z 6II доступна безперервна зйомка зі швидкістю 14 кадр./с[3] і підвищена максимальна довжина серії за безперервної зйомки; 200 кадрів у форматі JPEG або 124 12-бітових нестиснених RAW-зображення.

Z 6II підходить для користувачів, які на додачу до фотографій хочуть знімати відео кінематографічної якості компактною системою. Це камера для професійної відеозйомки або, наприклад, весільної фотографії, де потрібні маневреність, гнучкість і безкомпромісна якість зображення.  

Система з байонетом Nikon Z

Обидві камери використовують систему з байонетом Nikon Z, який розподіляє світло по всьому датчику, навіть по найвіддаленіших кутах. У поєднанні з розширеною лінійкою об’єктивів NIKKOR Z чи з іншими, понад 300 об’єктивами, сумісними з байонетом F через адаптер байонета FTZ, ці камери виводять традиції оптичної досконалості та інновацій Nikon на безпрецедентно новий рівень.

Аксесуари

Універсальний елемент живлення MB-N11 оснащений кнопкою спуску затвора й елементами керування для вертикальної зйомки. Також він має роз’єм USB-C, щоб послідовно заряджати два елементи живлення, коли його від’єднано від фотокамери.

Безпроводовий пристрій дистанційного керування WR-R11b дає змогу дистанційно керувати спуском затвора однієї або синхронізувати спуск затвора кількох фотокамер, пов’язаних з основною. Пристрій керування WR-R11b сумісний із певними фотокамерами Nikon, а його дистанційний приймач-передавач може керувати зовнішніми спалахами, як-от як Speedlight SB-5000, у покращених системах безпроводового керування освітленням. Пристрій дистанційного керування WR-R11b сумісний із WR-1 – професійним контролером, який працює на великій відстані.

Характеристики ZII

 • Більша потужність, краща деталізація: Широкий байонет Z поєднується з великим повнокадровим датчиком на 45,7 Мп і двома процесорами EXPEED. Отримуйте вражаючі зображення з наднизьким рівнем шуму та високим динамічним діапазоном як за низьких, так і за високих значень ISO. Знімайте відео з роздільною здатністю до 4K/60p.
 • Неперевершена швидкість і надійність: Подвійні гнізда для карт пам’яті дають змогу використовувати карти UHS-II SD в одному гнізді та карти XQD або надшвидкі CFexpress в іншому. Адаптується до будь-якого робочого процесу.
 • Надзвичайно широке, різке АФ: фокус з ідеальною точністю. Після виходу з режиму очікування камера повертається до вибраної точки фокусування. Вимірювання експозиції до -4 ЗЕ доступне під час зйомки з об’єктивами з діафрагмою f/2 (або більше).
 • Знімайте швидше й довше. У повній тиші. Швидкість зйомки до 10 кадр./с забезпечує надзвичайну гнучкість, а збільшений буфер дає змогу знімати без перерв.
 • Надшвидкий видошукач. Електронний видошукач (EVF) з високою роздільною здатністю 3690 тис. точок вирізняється високою частотою оновлення, що значно зменшує затемнення навіть під час швидкої зйомки.
 • Дисплеї, які адаптуються до ваших вподобань. На настроюваних інформаційних дисплеях можна швидко регулювати параметри, а під час фотографування їх можна повністю вимкнути. Якщо ви відкриєте монітор для зйомки в режимі Live View, електронний видошукач автоматично вимкнеться для заощадження заряду.
 • Надійність, яку не передати словами. Пересічена місцевість, складні погодні умови або димогенератори на знімальному майданчику – це не проблеми для повністю захищеної моделі Z 7II.
 • Програма SnapBridgeПрограма SnapBridge від Nikon постійно розвивається. Тепер вона дає змогу оновлювати мікропрограму фотокамери за допомогою смарт-пристрою. 

Характеристики Z6 II

 • Творіть за будь-якого освітлення. Широкий байонет Z і великий повнокадровий датчик на 24,5 Мп забезпечують чіткі й деталізовані зображення в надширокому діапазоні ISO. Тепер АФ при слабкому освітленні працює до -6 ЗЕ з об’єктивами f/2 (або швидшими).
 • Надшвидке автофокусування. Знімайте нерухомі зображення зі швидкістю до 14 кадр./с з повним АФ або АЕ. Робіть до 200 знімків у форматі JPEG або 124 12-бітних нестиснених RAW-знімків за серію.
 • Два процесори EXPEEDЗ двома процесорами EXPEED усе стало вдвічі потужнішим: від автофокусування до обсягу буфера. Зйомки фото та відео йдуть як по маслу. 
 • Подвійні гнізда для карт пам’яті. Адаптується до будь-якого робочого процесу. Використовуйте карти UHS-II SD в одному гнізді та карти XQD або надсучасні швидкісні CFexpress в іншому.
 • Генератор мультимедійного контенту. Знімайте чіткіші та чистіші відео із ширшим динамічним діапазоном. Функції АФ «Виявлення очей» та «Виявлення тварин» доступні навіть під час зйомки відео. Ви можете виводити відзняті епізоди, як вам потрібно.
 • Бездоганна надійність. Виготовлений із легкого магнієвого сплаву надміцний корпус камери не обтяжить у дорозі та легко витримає найскладніші умови. Камера повністю захищена від потрапляння пилу та вологи.
 • Об’єктив NIKKOR Z. Ви будете вражені кінематографічною глибиною різкості, яку забезпечують компактні об’єктиви NIKKOR Z зі швидким фокусуванням.
 • Універсальність серії Z. Користуйтеся зовнішніми спалахами Speedlight навіть під час зйомки з високою частотою до 14 кадр./с. Адаптер байонета FTZ дає змогу використовувати понад 300 об’єктивів NIKKOR із байонетом F:
 • Програма SnapBridge. Програма SnapBridge від Nikon дає змогу оновлювати мікропрограму фотокамери за допомогою смарт-пристрою.

 

Новое на сайте

Search