Оборудование

Нове рішення Ericsson для сегментації 5G-мережі радіодоступу

Компанія Ericsson (NASDAQ: ERIC) представляє рішення 5G RAN Slicing для е2е (end-to-end) сегментації 5G-мережі радіодоступу, що дозволяє надавати безліч послуг з різними налаштуваннями на базі однієї мережі. Нове рішення динамічно розподіляє ресурси радіомережі з інтервалом в 1 мілісекунду, щоб ефективно використовувати наявний у оператора спектр. Кожен сегмент відповідає за надання певної послуги і налаштований для її оптимальної роботи. В результаті одна фізична мережа забезпечує надійне функціонування різних послуг з власними параметрами. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Використовуючи 5G RAN Slicing, оператори отримують можливість створювати віртуальні, гібридні і виділені технологічні мережі й використовувати їхні можливості для отримання додаткового доходу від нових моделей бізнесу. Крім того, нове рішення може успішно застосовуватися для надання критично важливих послуг, вимогливих до часу затримки і швидкості передачі даних.

Ericsson співпрацює з партнерами з різних країн світу, працює над технологіями слайсингу в стандарті 5G, включаючи мережу радіодоступу, транспортну та опорну мережі. Використовуючи переваги слайсинга, оператори зможуть отримувати додатковий дохід від нових споживачів послуг 5G, такі як передача відео у високій якості, довідково-розважальні сервіси для автомобілів, хмарних ігор та послуг із використанням доповненої реальності. За рахунок розширення 5G-покриття у операторів стає все більше можливостей для збільшення доходів - до 2030 року обсяг ринку споживчих 5G-послуг досяг $712 млрд.

Слайсинг також відкриває нові перспективи для підприємств та суспільства, включаючи промислове виробництво, розумні міста та підтримку суспільної безпеки. Відповідно до оцінки GSMA, завдяки використанню сектора сегментування, до 2025 року ринок 5G-послуг для підприємства зросте до $300 млрд.

«Головна відмінність нашого рішення - висока швидкість управління е2е-мережею і підтримка оркестрації - все це дозволяє розгортати послуги швидко і ефективно. Оператори отримують конкурентні переваги, пропонуючи різноманітні сценарії використання і послуги на базі технологій 5G з гарантованими налаштуваннями», - коментує глава підрозділу продуктів для мереж зв'язку компанії Ericsson Пер Нарвінгер (Per Narvinger).

Теги: |

Новое на сайте

Search