Оборудование

Геймінг нового рівня: AMD представляє відеокарту AMD Radeon RX 6700 XT

Під час презентації Where Gaming Begins Episode 3, компанія AMD представила відеокарту AMD Radeon RX 6700 XT, котра забезпечує високу продуктивність, приголомшливо живу графіку й розширені програмні технології, які по-новому визначають перехід у геймінгу на роздільну здатність 1440p.

Відеокарти AMD Radeon RX 6700 XT являють собою зразок провідних технологій та дизайну, котрі відповідають вимогам сучасних ігор, що постійно зростають. У моделі застосовані: революційна ігрова архітектура AMD RDNA 2,96 МБ високопродуктивного кешу AMD Infinity Cache, 12 ГБ високошвидкісної пам`яті GDDR6, пам`ять AMD Smart Access Memory та інші новітні технології. Відеокарта AMD Radeon RX 6700 XT забезпечує до двох разів вищу продуктивність з приголомшливими функціями порівняно з відеокартами минулого покоління в обраних іграх та видає понад 165 кадрів на секунду в деяких кіберспортивних іграх, розширює межі геймінгу за рахунок неймовірної продуктивності, високої роздільної здатності 1440p та захопливої  візуальної точності.

Читайте також: В продажу поступили процессоры AMD Ryzen Threadripper PRO

Серед додаткових можливостей:

·         AMD Infinity Cache — 96 МБ кешу даних останнього рівня на кристалі GPU при тому ж рівні енергоспоживання, що й традиційні архітектури, забезпечують пропускну здатність до 2,5 разів вищу, пропонуючи вищу ігрову продуктивність.

·         AMD Smart Access Memory — дає вищу продуктивність при спільній роботі відеокарт AMD Radeon RX 6000-ї серії з процесорами AMD Ryzen 5000-ї або деякими процесорами Ryzen 3000-ї серії для настільних ПК та материнських плат AMD з чипсетами 500-ї серії. Це надає процесорам AMD Ryzen доступ до високошвидкісної відеопам`яті GDDR6 та забезпечує приріст продуктивності до 16%6.

·         12 Гб високошвидкісної відеопам`яті GDDR6 — дозволяє геймерам з легкістю впоратися зі зростаючими вимогами до текстур і візуальних ефектів у сучасних іграх при високій роздільній здатності та максимальних налаштуваннях, а також дозволить легко справлятися з вимогами до ігор класу AAA сьогодні та в майбутньому.

·         AMD FidelityFX — інтегрований більш ніж у 40 ігор набір інструментів з відкритим вихідним кодом з можливістю поліпшення візуальних ефектів розробниками ігор, доступний на AMD GPUOpen. Оптимізований для графіки AMD Radeon, він включає в себе велику колекцію ефектів освітлення, тіней та відображень, котрі можна інтегрувати в новітні ігри з мінімальними витратами на продуктивність.

·         DirectX® Raytracing (DXR) — відеокарти на базі архітектури AMD RDNA 2 оптимізовані для забезпечення реалістичності освітлення, тіней та відображень у реальному часі з допомогою DXR, забезпечуючи приголомшливий ігровий процес. У поєднанні з AMD FidelityFX розробники можуть комбінувати ефекти растеризації та трасування променів, аби забезпечити ідеальний баланс якості зображення і продуктивності в іграх.

·         AMD Radeon Anti-Lag — тепер з підтримкою DirectX 12 API, AMD Radeon Anti-Lag зменшує час відгуку введення-виведення, роблячи ігри з більшим відгуком та пропонуючи конкурентну перевагу в ігровому процесі.

·         AMD Radeon Boost — Тепер з підтримкою Variable Rate Shading. Технологія дозволяє до 27% збільшити продуктивність під час швидких ігор за рахунок динамічного зниження роздільної здатності зображення чи зміни частоти затінення для різних областей кадру, збільшення частоти кадрів та плинності, а також підвищення відгуку практично без відчутного впливу на якість зображення.

Новое на сайте

Search