Оборудование

Lenovo доповнила лінійку пристроїв ThinkPad для забезпечення смарт-майбутнього

Компанія Lenovo анонсувала доповнення до портфеля пристроїв ThinkPad, включаючи повністю оновлені ThinkPad X13 та X13 YOGA зі співвідношенням сторін екрану 16:10 та покращені серії T і L.

Також Lenovo представляє удосконалені мобільні робочі станції ThinkPad із різними варіантами процесорів, дискретною графікою та покращеними дисплеями. ThinkPad P14s і P15s забезпечують баланс між потужністю та портативністю. Бізнес все активніше переходить до хмарних середовищ для підвищення гнучкості роботи, тому деякі моделі ThinkPad оснащені найкращими можливостями підключення — надшвидкою мережею 5G WWAN2 та Intel® Wi-Fi 6E3. Для покращення спільної роботи та максимального залучення користувачів пристрої оснащені Full HD веб-камерами, технологією Dolby Vision, акустичною системою Dolby Audio® з динаміками, що направлені на користувача. Дисплеї підтримують технологію, яка зменшує рівень випромінювання синього світла, щоб очі не втомлювались під час роботи. Також компанія представила дисплей преміум-класу ThinkVision P40w-20 — перший у світі професійний монітор із інтерфейсом Thunderbolt 4. Пристрій із розширеними можливостями забезпечує комфортну роботу завдяки великій кількості портів. 

Оновлений портфель ThinkPad дозволяє користувачам обирати конфігурацію пристрою, що найбільше підходить для власних потреб. Деякі моделі доступні у чорному (black) або сірому (storm grey) кольорі з процесорами Intel Core vPro 11-го покоління або новими процесорами AMD Ryzen серії 5000. Мобільні робочі станції ThinkPad P14s доступні з графічними картами AMD Radeon™ або NVIDIA®, залежно від моделі. Для підвищення безпеки та простоти використання ноутбуки підтримують технології ComputerVision Experiences (CVx) — пристрої оснащені зчитувачем відбитків пальців на кнопці живлення Match-on-Chip, а датчик виявлення присутності людини5 у пристроях Intel дозволяє авторизуватися в системі без торкання за допомогою технології Windows Hello. 

Зростаюча складність сучасного ІТ-середовища та перехід до спільної роботи у хмарі створили необхідність у комплексних рішеннях, які включають обладнання, програмне забезпечення та послуги. Ноутбуки ThinkPad із програмним забезпеченням Lenovo Commercial Vantage та рішенням “Пристрій як послуга” (DaaS) можуть спростити купівлю, налаштування та надати безпеку для користувача6. Така комбінація технологій дозволяє знизити загальні витрати, підвищити продуктивність і забезпечити гнучкість бізнес-операцій, оскільки один пристрій поєднує всі необхідні можливості. З додатковою підтримкою Lenovo Premier Support користувачі зможуть автономно контролювати власний робочий простір.

Новое на сайте

Search