Оборудование

Найменший об’єктив із фіксованою фокусною відстанню – NIKKOR Z 28mm f/2.8

Сьогодні компанія Nikon представляє найменший і найлегший повнокадровий об’єктив із фіксованою фокусною відстанню серії Z – NIKKOR Z 28mm f/2.8. Цей об'єктив ідеально підходить для повсякденних зйомок на вулицях міста. Доступний, з оптимально широким кутом та відмінними оптичними характеристиками, він готовий до будь-яких зйомок – від вуличних сюжетів до пейзажів і портретів.

Широкий кут зору цього світлосильного об'єктива з постійною фокусною відстанню 28 мм дозволяє помістити в кадр більше простору, а мінімальна відстань фокусування 0,19 м ідеально підходить для великих виразних планів. Широкий байонет Z, світлосила f/2.8 та округлі пелюстки діафрагми дають відмінний результат навіть в умовах низького освітлення. Фотограф може сфокусуватись на об'єкті, виділяючи його на тлі м'якого, природнього боке.

Об'єктив NIKKOR Z 28mm f/2.8 також дозволяє легко знімати чудові відеоролики. Фокусна відстань 28 мм – класична для кінематографа, а завдяки невеликій вазі можна знімати як з рук так і з використанням зовнішніх стабілізаторів.

Основні характеристики: NIKKOR Z 28mm f/2.8

Світлосильний ширококутний об’єктив f/2.8: фокусна відстань 28 мм дає змогу робити ширококутні знімки з насиченим кольором і контрастом.

Суперпортативний: об’єктив має довжину приблизно 43 мм, а його вага становить 155 г. Досить компактний об’єктив, щоб його можна було тримати на фотокамері або покласти в кишеню.

Чудове боке: широкий байонет Z і фіксована 7-пелюсткова заокруглена діафрагма f/2.8 забезпечують неймовірне м’яке, природне боке.

Відмінні великі плани: мінімальна дистанція фокусування 0,19 м дає користувачам змогу чітко знімати з близької відстані.

Швидке, безшумне АФ: завдяки надзвичайно тихому кроковому мотору й додатковому світлу, зібраному байонетом Z, фокусування виконується швидко, точно та безшумно.

Чудово підходить для відеозйомки: ефект «дихання» фокуса практично відсутній, тому можна регулювати фокус без помітного впливу на кут огляду кадру.

Кадрування DX 42 мм: у разі використання на фотокамері Nikon Z формату DX цей об’єктив забезпечує кут огляду 42 мм.

Легке керування: можна налаштувати безшумне кільце керування, щоб регулювати фокус, діафрагму, корекцію експозиції або ISO.

Добре захищений: повна герметизація для захисту від пилу та крапель води.

 

Новое на сайте

Search