Оборудование

Суспільне отримало прилади Starlink від Ілона Маска

Суспільне Мовлення отримало станції супутникового інтернету Starlink від компанії Ілона Маска, які вже допомагають забезпечувати стабільне функціонування інфраструктури медіакомпанії під час повномасштабної війни. Про це заявив голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький під час онлайн-конференції  Японського національного пресклубу (Japan National Press Club).

За його словами, коли 1 березня російські ракети влучили в Київську телевежу, були проблеми з сигналом протягом двох-трьох наступних годин. Після цього було перезапущено головні телеканали з інших місць. 

«Наразі телевежа працює стабільно. Колеги з Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення були готові до такого випадку, розуміли, що це може трапитися», — підкреслив голова правління Суспільного.

Щодо Starlink від Ілона Маска Микола Чернотицький зазначив, що завдяки приладам Суспільне отримало суттєву підтримку, особливо в часи широкомасштабної війни росії проти України та постійних ракетних загроз з боку рф.

«Наприклад, одна з наших філій почала використовувати Starlink як резервний інтернет-зв’язок. Це велика допомога, тому що в перший місяць повномасштабної війни у нас були деякі проблеми з інтернетом, а зараз все добре». 

Новое на сайте

Search