Кино

«1+1» зніматиме адаптацію колумбійської стрічки «Неприваблива Бетті»

Телеканал «1+1» придбав права на адаптацію всесвітньовідомого колумбійського серіального формату Betty la fea, або Ugly Betty, в перекладі - «Неприваблива Бетті». Українська адаптація називатиметься «Моя улюблена Страшко». Про це інформує пресреліз мовника.

Серіал розповість про життя дівчини, яка влаштувалася на роботу асистентом директора великої косметичної компанії. Потрапивши до світу красивих і багатих, героїня відчуває себе незатишно, але вона не з тих, хто уникає викликів. А доводить своєю працьовитістю, що приваблива зовнішність і модний одяг - це не головне в людині. І навіть бос починає бачити в головній героїні щось більше за «сіру мишу».

Betty la fea було включено в Книгу рекордів Гіннесса 2010 року як найуспішнішу теленовелу в історії, яка транслювалася в понад 180 країнах, дублювалася 25 мовами і була адаптована в 20 країнах світу.

Українська версія серіалу відрізнятиметься від оригінального формату. Знята в жанрі драмеді, відобразить реалії сучасного життя українців у великому місті, їхні проблеми та виклики. Головні ролі виконають українські актори. Їхні імена оголосять незабаром.

«Ми пропонуємо глядачеві зануритися в світ людей, які віддані своїм талантам, цілям змінювати світ на краще. Завдяки прекрасним характерам, прописаним у форматі, і блискучій драматургії, ми побачили чудову можливість поговорити про сучасний світ, який так швидко змінюється, в якому змінюється роль жінки, погляди на зовнішню красу, модні тренди. Адже з часів, коли був придуманий формат, світ змінився колосально: і для всіх стало важливо говорити про соціальну відповідальність тих, хто потрапляє на обкладинки журналів і стає обличчям рекламних кампаній. Але чи настільки наше суспільство вже вільно від стереотипів? Або і сьогодні зустрічають «за одягом»? Чому зіткнення двох світів, великої компанії людей з сяючими посмішками і маленької некрасивої дівчини зі спального району, виявляється рівним за силою сторін? Обговорюючи ці всі питання, ми і шукаємо нашу сучасну українську Бетті - це цікавий творчий виклик для всієї команди», - говорить головний продюсер серіалів та фільмів «1+1» Олена Єремєєва.

Над виробництвом нового серіалу на замовлення «1+1» буде працювати українська кінокомпанія «Кінороб».

Генеральний продюсер від телеканалу «1+1» - Кривицький Максим, продюсери - Олена Єремєєва, Дарина Жукова, шоуранер - Ніна Шуліка.

Продюсери від кінокомпанії «Кінороб» - Єгор Олесов, Юрій Прилипко, режисери-постановники - Максим Мехеда, Аліна Бухтіярова, головний автор - Ярослав Войцешек. Оператори-постановники - Ярослав Пілунський, Тимофій Аврамчук. Художник-постановник - Андрій Гречишкін.

 

 

Новое на сайте

Search