Новости

Це сталось! Відеосервіс MEGOGO запустив аудіонапрямок

Сьогодні, 3 грудня, у приміщенні національної бібліотеки ім.Вернадського, відбувся прес-бранч із нагоди запуску нового не відеонапрямку на платформі MEGOGO. Це так званий бізнес-напрямок – аудіо, що дозволить пропагувати аудіокнижки не тільки найпопулярніших видавництв, а і власного виробництва, створені за допомогою професійних дикторів і безпосередньо авторів книжок.

Під час зустрічі зі ЗМІ, директор із маркетингу та стратегії MEGOGO Іван Шестаков наголосив, що одним із найзручніших способів отримання корисної інформації є аудіоконтент, популярність якого з кожним роком зростає. Сучасний світ, що характеризується своєю швидкоплинністю і постійним браком часу, змінюється під впливом нових технологій та адаптується до нових вимог. Аудиторія споживачів, які прагнуть одночасно робити декілька справ, росте і задля економії часу створюються нові та нетипові для ринку формати. На платформі MEGOGO у наявності близько 800 різножанрових аудіокнижок, а за найближчий місяць їхня кількість зросте до 4-5 тисяч, та буде продовжувати зростати протягом усього наступного року. Щодо подкастів, то слухачам доступно вже близько 100 випусків, які є безкоштовними і ще відеосервіс тестує нові форми , які згодом надасть слухачу. Одночасно з цим ведуться перемовини із іншими виробниками подкастів, аби надати користувачам якнайбільше вибраного аудіоконтенту.

Щодо розділу аудіо, він буде доступним лише для користувачів додатку MEGOGO на смартфоні, крім того, контент можна буде завантажити у самому додатку. Оновлення вже доступно для мобільних телефонів із системою Android, а за місяць буде доступним і на iOS.

MEGOGO активно реалізує інноваційні розробки і не збирається обмежуватись аудіокнижками та подкастами, тому вже скоро надасть ще кілька нетипових аудіоформатів.

Новое на сайте

Search