Новости

Viasat пропонує 3 місяці доступу до 1+1 video без додаткової оплати

Оператор супутникового телебачення Viasat з 22 липня до 30 вересня 2020 р. проводить спільну акцію з відеоплатформою онлайн телебачення 1+1 video.

Так, у зазначений період абоненти Viasat можуть отримати у подарунок 3 місяці доступу до 1+1 video без додаткової оплати: сервісу, що дає змогу дивитися улюблені фільми, серіали і шоу, а також 8 українських популярних телеканалів (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, Уніан та 2 партнерські канали групи 1+1 media: KVARTAL TV та Paramount Comedy).

Читайте также: Прошло полгода после кодирования украинских каналов на спутнике: Viasat подводит итоги

Щоб отримати 3 місяці перегляду 1+1 video, потрібно підключитися до супутникового телебачення Viasat та заповнити заявку https://viasat.ua/ promo1plus1video. В заявці потрібно вказати ім’я, email, номер договору/підписки Viasat та номер телефону. 

«Ми раді співпрацювати з одним із найкращих провайдерів розважального контенту від українських медіагруп. Сподіваємось, абоненти оцінять зручність сервісу 1+1 video так само, як вже оцінили переваги супутникового телебачення», – зазначає Світлана Міщенко, керівник платформи Viasat.

 

 

Новое на сайте

Search