Новости

У листопаді LG оновлює Smart TV. Що робити власникам несертифікованих телевізорів?

Намагаючись зробити свої телевізори максимально якісними та зручними в управлінні, компанія LG постійно працює над удосконаленням своїх функцій. З цією метою з 16 листопада 2020 року виробник має оновити програмне забезпечення телевізорів Smart TV.

Для техніки, яка має необхідні сертифікати відповідності технічним регламентам у конкретному регіоні, це означає поліпшення функціоналу та виправлення помилок. У результаті впровадження нововведень у телевізорах буде поліпшена функція розпізнавання мови і домашня панель управління. Взаємодія з пристроями IoT, підключення додатків LG Mobile ThinQ, LivePlus буде простішою, швидшою та зручнішою.

При цьому, власники несертифікованої техніки, можуть зіткнутися з обмеженням, або повним припиненням функціонування послуг Smart TV. Тим, хто тільки планує купівлю телевізора, варто врахувати цей нюанс і обирати продукцію в офіційних магазинах партнерів. Якщо ж техніка вже куплена, не варто панікувати - змінювати телевізор не обов'язково, існують простіші шляхи вирішення проблеми.

Чому не варто купувати неофіційну техніку?

Техніка LG, яка надходить на територію України, оподатковується митними платежами та проходить обов'язкову сертифікацію, щоб відповідати вимогам технічних регламентів. Це є гарантією її адаптації та готовності до роботи в Україні, а також підтверджує наявність гарантії від заводу-виробника і обслуговування офіційними сервісними центрами. На жаль, іноді телевізори та інша техніка надходить на територію країни в обхід цих правил.

Неофіційна техніка не має спеціального маркування і сертифікатів. Це означає, що якість її роботи в умовах певних комунікацій не була перевірена (наприклад, в різних країнах напруга в мережі відрізняється), вона може бути недоукомплектована аксесуарами, не мати інструкції українською мовою та перекладу панелі управління, а набір програмного забезпечення може бути неповним або локалізованим для іншої країни. Привабливість неофіційної техніки криється в більш низькій ціні, проте, ризиків і недоліків у неї набагато більше:

  • можливість некоректної роботи з першого дня покупки;
  • відсутність гарантії від виробника і можливості обслуговування офіційним сервісом;
  • збої в роботі після офіційного оновлення програмного забезпечення;
  • складнощі в купівлі оригінальних деталей або аксесуарів;
  • відсутність можливості повернути гроші за товар у разі відкликання партії з обігу.

На відміну від такого несертифікованого товару, офіційна техніка захищена гарантією від виробника. Сервісні центри LG працюють по всій Україні і завжди готові допомогти усунути несправності. Купуючи сертифіковані телевізори LG, покупець не тільки отримує високу якість техніки та її професійне обслуговування, а й може користуватися всіма перевагами Smart TV.

При виборі телевізора покупець іноді усвідомлено йде на ризики, намагаючись заощадити. Але бувають випадки, коли продавець навмисно вводить покупця в оману. Щоб виключити це, варто вибирати перевірені магазини і обов'язково вимагати інформацію про підтвердження відповідності товару.

Як перевірити свій телевізор на відповідність сертифікату?

Згідно із законодавством, побутова техніка, яка ввозиться на територію України, повинна пройти державну систему сертифікації УкрСЕПРО, і отримати відповідне маркування - Національний Знак відповідності вимогам технічних регламентів у вигляді трилисника. Це стосується всіх моделей телевізорів LG 2020 року. Маркування наноситься на задню панель телевізора, і означає, що пристрій пройшов необхідні лабораторні випробування і процедури оцінки. Крім маркування на задній панелі вказується номер моделі телевізора.

Під блокування можуть потрапити несертифіковані моделі 2020 року наступних серій:

OLED: CX, GX, WX, ZX.

NanoCell: NANO806, NANO866, NANO916, NANO956, NANO996, NANO906.

UHD: UN8500, UN8100, UN7400, UN7390, UN7100

Якщо телевізор, який ви придбали, виявився несертифікованим, не призначеним для продажу в країні, або потрапив під блокування, слід звернутися в клієнтську службу підтримки або сервісний центр LG. Виробник може запропонувати доукомплектувати модель оригінальними елементами, які необхідні для коректної роботи, і фахівці сервісу виправлять неполадки.

Щоб заощадити свій час і повноцінно користуватися послугами Smart TV виробник рекомендує перевірити свою техніку на наявність знаків відповідності та утриматися від необдуманої покупки товарів у неперевірених магазинах.

Новое на сайте

Search