Новости

Вікторія Левченко залишає «1+1 медіа»

Вікторія Левченко, генеральна продюсерка 1+1 Продакшн, прийняла рішення припинити співпрацю з 1+1 media і 27 листопада залишає компанію. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

«Вдячний Вікторії за якісну та креативну роботу протягом багатьох років та ідеї, що змінювали компанію на краще. Впевнений, що завдяки сміливості та відкритості до нових викликів Віку попереду чекає успіх і нові цікаві проєкти. Ще неодноразово побачимось!», – прокоментував генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

Нагадуємо, Вікторія Левченко з 15 вересня 2015 року працювала Програмним директором Телеканалу ТЕТ, з 1 квітня 2016 – Генеральним продюсером ТЕТ, а з 16 вересня 2020 року обіймала посаду Генерального продюсера 1+1 Продакшн. Загалом з 1+1 media Вікторію пов’язує 10 років плідної співпраці.

З 27 листопада 2020 року бізнес-одиниця 1+1 Продакшн у складі Управління перспективних розробок та публіцистики, яке очолює Акім Галімов, а також Управління виробництва художніх проєктів на чолі з Тетяною Лукеренко, переходить у пряме підпорядкування до генерального директора 1+1 media Ярослава Пахольчука.

 

Фото: Медіаняня

Новое на сайте

Search