Новости

«Будуємо Україну Разом»! Прем’єра незвичайного реаліті від Play Production і USAID

5 грудня до Міжнародного дня волонтерів на телеканалах «Дача», «Епоха» та YouTube-каналі FILM.UA Group презентують пілотний випуск соціального реаліті-шоу «Будуємо Україну Разом». Показ пройде синхронно на всіх майданчиках.

«БУР» показує діяльність однойменного волонтерського руху. Учасники з різних куточків країни гуртом власноруч ремонтують оселі українців, які того потребують.

«БУР» виник 2014 року як волонтерська акція з відновлення знищених війною домів на сході України. З часом перетворився на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців. Тому реаліті – не лише про зведення будинків, а й комунікацій між співвітчизниками.

Знімальна група Play Production приєдналася до волонтерів, підсилила їх досвідченим виконробом та дизайнером і створила це відео, щоб країна побачила своїх героїв. Проєкт реалізовано за підтримки USAID.

“Ми дуже хотіли допомогти саме тим людям, які дійсно цього потребують. Учасниками стартового епізоду стала родина з Черкаської області. Головний герой Олександр залишився сам із чотирма дітьми, тяжка хвороба забрала його дружину. Молодшій донечці тоді виповнився лише рік. Сім’я мешкала в малесенькому флігелі, де і спали, і готували, і зберігали речі. Дівчатка завжди мріяли про власну кімнату, а батько – про окрему кухню. Тож нам вдалося здійснити ці мрії. Творити добро, навіть тоді, коли немає сил, обмаль часу та можливостей, дуже приємно. Ми переконались, що в Україні безліч добрих людей. Почувши історію родини, партнери подарували частину будівельних матеріалів. Нам допомагали місцеві жителі, колеги, родичі, а знімальна група працювала в нічну зміну, аби у родини нарешті з'явився свій дім”, – розповіла керівниця проєкту і генеральна директорка Play Production Зоя Сошенко.

"Шалений досвід поєднання двох команд: волонтерів і творців кіно. Шалений досвід величезних обсягів будівельних робіт у дуже стислі терміни. Шалений досвід комунікації, суперечок, симпатій, нових навичок, псування будівельних матеріалів і кадрів. Табір у Шполі став авангардом у співпраці з будівельним шоу. Туди приїхала молодь з усіх куточків України. Були й студенти, і люди, які взяли відпустку для волонтерства, були радіотехніки та орнітологи. Хтось добре фотографує, інший пише вірші, а дехто з 12 років вміє класти цеглу й шпаклювати. Вони різні, але об’єднує їх одне: бажання допомогти іншим", – зазначила керівниця волонтерських проєктів Віра Піонерська.

За 10 днів кропіткої праці втілили мрію багатодітної родини. Як саме, дивіться у першому випуску «БУР» вже цієї суботи – 5 грудня о 18:00 на телеканалах «Дача», «Епоха» та YouTube FILM.UA Group. 

 

 

Новое на сайте

Search