Новости

«Секс, Інста і ЗНО» з’явиться на онлайн-платформі Volia

За тиждень після прем’єри українського веб-серіалу «Секс, Інста і ЗНО» 1+1 media уклала угоду з компанією Volia. Згідно з її умовами, серіал із грудня 2020 року з’явиться на онлайн ТБ-платформі Volia.

Підписники мультиекранної платформи Volia зможуть приєднатися до перегляду діджитал-серіалу «Секс, Інста і ЗНО». Підліткова драмеді, створена 1+1 Digital Studios, увійшла до списку продуктів, що доступні за підпискою в онлайн-кінотеатрі компанії у пакетах Volia Premium та Volia Movies. Також серіал зможуть побачити клієнти Volia, які підключили собі додатковий пакет Volia Cinema.

«Це перший серіал, що знімався виключно для діджитал платформ. Раніше контент вироблявся, у першу чергу, для ТБ чи кінотеатрів, і лише потім «відкатувався» на онлайн платформах. Саме новий діджитал формат дозволяє створювати продукт без жорстких правил, точно орієнтуючись на ЦА цього продукту, а не на загальну аудиторію телеканалів. Цей серіал розрахований на молоду аудиторію та розміщення на онлайн-платформах, що повністю відповідає типу споживання молодого покоління, яке тільки вчиться ставитися з повагою до легального контенту», — прокоментувала Сандра Крауїня, маркетинг директорка Volia.

«Секс, Інста і ЗНО» — серіал про життя покоління Z без цензури та стереотипів, створений спеціально для платформ. Нам імпонує сміливість компанії Volia, яка оцінила потенціал цієї історії та готова ділитися нею зі своїми клієнтами», — говорить Анна Ткаченко, генеральна продюсерка «Секс, Інста і ЗНО», директорка 1+1 Digital та Інновації.

Перші чотири серії teen-драмеді вже доступні на сторінці серіалу. Наступні епізоди будуть з’являтися на платформі щопонеділка.

Читайте також: Сериал «Секс, Инста и ЗНО» после 1+1 video появится на YouTube

Новое на сайте

Search