Новости

«Домашній Інтернет» від Київстар став лідером за кількістю абонентів

Відповідно до звітності телеком-провайдерів, «Домашній Інтернет» від Київстар обирає найбільша кількість українців. 1,094 млн - саме стільки складає абонентська база фіксованого інтернету від Київстар станом на кінець ІІІ кв. 2020 року, а це 16% загального В2С-ринку України. Про це йдеться в пресрелізі оператора мобільного зв’язку.

Зараз послуга доступна в 124 містах країни, а мережа охоплює 42,5 тис. багатоповерхових будинків із понад 4,3 млн квартир. «Домашній Інтернет» від Київстар найбільш популярний у Дніпропетровській, Запорізькій і Житомирській областях. Серед мегаполісів його найчастіше обирають у Дніпрі та Львові.

«Все більше українців обирають «Домашній Інтернет» від Київстар. З початку 2020 року ми підключили послугу в 650 нових будинках, а сума інвестицій в розвиток і модернізацію мережі склала майже 100 млн грн», - прокоментував Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв'язку Київстар.

«Домашній Інтернет» від Київстар був виведений на ринок 2010 року. З 2016-го були запущені тарифи «Все разом». Абонентська база клієнтів, які обрали цю послугу, становить 774 тис. абонентів.

Компанія також пропонує рішення для будинків і дач, де немає можливості провести дротовий інтернет.

 

 

Новое на сайте

Search