Новости

1+1 Digital запускає перезавантаження бекстейджу «Голосу Країни»

Зовсім скоро глядачі телеканалу «1+1» приєднаються до нової сторінки наймасштабнішого музичного шоу України – «Голос Країни. Перезавантаження». 11-й сезон приготував для своїх прихильників низку оновлень та сюрпризів. Про це йдеться в пресрелізі «1+1 медіа».

Окремий подарунок шанувальникам шоу готує команда 1+1 Digital. Глядачі зможуть зазирнути за лаштунки проєкту та побачити все найцікавіше, що відбувалося на знімальному майданчику: фінальні репетиції перед виходом на паркет, щирі емоції та переживання, ексклюзивні інтерв’ю одразу після виступу, смішні моменти тощо.

Протягом 14 тижнів проєкту ведучим бекстейджу буде радіоведучий та блогер Слава Дьомін. Він не пропустить жодної цікавинки і точно не лишить глядачів без ексклюзивних подробиць, які йому довірять і учасники, чиї імена відкриються згодом, і ведучі – улюблена телепара українців: Юрій Горбунов та Катерина Осадча, і зіркові тренери: Тіна Кароль, MONATIK, а також Олег Винник та DOROFEEVA, які увійшли до складу тренерської команди 11-го сезону.

«Я дуже радий приєднатися до такого масштабного проекту, як «Голос Країни. Перезавантаження». Давно мріяв побувати за лаштунками, показати глядачам те, що відбувається поза сценою. Думаю, що 11-й сезон – це справжнє перезавантаження! Те, що ми побачили, вражає на всі 100%», – розповідає Слава Дьомін.

Незмінним партнером бекстейджу є глобальна поштово-логістична група компаній Meest, яка володіє найбільшою мережею поштоматів в Україні. Раніше вона вже підтримала запуск формату бекстейджу на масштабному розважальному шоу «Танці з зірками», який виявився настільки затребуваним й очікуваним глядачами, що команда 1+1 Digital вирішила продовжити цей вид спілкування з аудиторією й інтегрувала його до «Голосу Країни. Перезавантаження».

На глядачів нової версії шоу чекає зустріч із вокалістами зі всіх куточків України та світу, які здивують своїм баченням музики, незвичними тембрами й потужними голосами. В 11-му сезоні лунатимуть улюблені українські пісні та світові хіти, які вже увійшли у музичну історію. Дату старту вражаючого музичного проєкту України повідомлять окремо. Бекстейдж «Голосу Країни. Перезавантаження» дивіться на офіційному YouTube-каналі шоу. Свіжий випуск виходитиме на каналі щотижня.

Новое на сайте

Search