Новости

Lenovo ThinkReality A3 - універсальна смарт-гарнітура для бізнесу

На виставці CES компанія Lenovo представила “розумну” гарнітуру ThinkReality A3. Технологічний аксесуар — один із найсучасніших та універсальних корпоративних гаджетів доповненої реальності (AR) на ринку. ThinkReality A3 – частина комплексного портфелю цифрових рішень, що допомагають у інтелектуальній трансформації бізнесу та роблять смарт-технології доступними для більшого кола людей. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Цифрова трансформація бізнесу з ThinkReality A3

Розподіл робочої сили та гібридні моделі роботи стали новою нормою. Малий та великий бізнес у всьому світі прагне впроваджувати смарт-технології для підвищення ефективності й скорочення простоїв у роботі. Lenovo розробила гарнітуру ThinkReality A3, яка допоможе у цифровій трансформації бізнесу. Її можна застосовувати для персоналізації віртуального робочого столу працівника, 3D-візуалізацій, робочих процесів із підтримкою AR-технологій та імерсивних методів навчання.

Залежно від потреб працівників, ThinkReality A3 легко під’єднується до ПК або деяких смартфонів Motorola1 через роз'єм USB-C. Смарт-гарнітура допоможе підвищити продуктивність офісних спеціалістів, працівників промислових підприємств, малого та великого бізнесу. Універсальний, портативний і зручний гаджет можна використовувати як сонцезахисні окуляри. Оправу гарнітури можна замінити на промислову для безпеки працівників на виробництві. Ефективну роботу аксесуара забезпечує процесор Qualcomm® Snapdragon™ XR1, а 5 стереоскопічних дисплеїв із роздільною здатністю 1080 р занурять користувача в AR-світ. 8-мегапіксельна RGB-камера передає відео у форматі 1080 р. Подвійна камера "риб'яче око" (fish-eye) забезпечує технологію позиційного трекінгу (room-scale tracking), що дозволяє користувачам рухатися у VR-просторі.

«ThinkReality A3 – легка, потужна та універсальна гарнітура доповненої реальності нового покоління. Це частина інтегрованого цифрового рішення від Lenovo, яке включає вдосконалений AR-пристрій, програмне забезпечення ThinkReality та мобільні телефони Motorola. Працювати на просторах віртуальної реальності чи у віддаленому режимі – не важливо. ThinkReality A3 допомагає працівникам робити більше, де б вони не знаходились», – сказав Джон Першке (Jon Pershke), віцепрезидент Lenovo зі стратегії та розвитку бізнесу, Intelligent Device Group.

Версія для ПК: новий досвід створення віртуальних моніторів

Версія ThinkReality A3 для ПК під’єднується до ноутбука або мобільної робочої станції для створення віртуальних екранів. Це дозволяє зручно використовувати програмні засоби та застосунки Windows і розташувати кілька великих віртуальних моніторів у полі зору користувача. Смарт-гарнітура розширює можливості ПК і забезпечує кращу продуктивність та конфіденційність даних. Технологія допомагає створити імерсивний досвід для фінансової, архітектурної та інжинірингової галузі. Віртуальні екрани стануть у нагоді для мобільних працівників під час віддаленої роботи, коли простір і конфіденційність користувачів обмежені.

Віртуальні монітори оптимізовані та сумісні з провідними мобільними робочими станціями та ноутбуками ThinkPad від Lenovo на базі процесорів Intel® і AMD Ryzen™.

Смарт-гарнітура для працівників промисловості

Моделі ThinkReality A3 для промисловості (Industrial Edition), розроблені для спеціалістів, які працюють у складних робочих середовищах, під’єднуються до деяких смартфонів Motorola. Смарт-гарнітуру можна використовувати на виробництві за допомогою технології “вільні руки” (hands-free). ThinkReality A3 для промисловості працює на базі програмної платформи ThinkReality. Вона дозволяє комерційним замовникам створювати, розгортати та керувати застосунками й контентом доповненої реальності у глобальному масштабі за глобальної підтримки.

ThinkReality A3 для промисловості можна використовувати на заводах, у лабораторіях і торгових приміщеннях, а також у готельно-ресторанному бізнесі. Сертифіковані програми на платформі ThinkReality забезпечують технічну підтримку, допомагають керувати робочими процесами та 3D-візуалізацією. З оновленою гарнітурою фахівці різних галузей промисловості отримають легкий і гнучкий VR-гаджет для підвищення продуктивності й безпеки. Також гарнітура допомагає зменшити кількість помилок у щоденних завданнях.

Екосистема ThinkReality розширює можливості для бізнесу

Платформа Lenovo ThinkReality допомагає прискорити впровадження смарт-гаджетів наступного покоління для працівників та пропонує інтелектуальні технології для бізнесу. Завдяки екосистемі апаратних і програмних рішень ThinkReality, яка постійно зростає та використовує хмарні сховища (сloud-agnostic), бізнес отримує більше можливостей для застосування технологій змішаної реальності.

До пристроїв Lenovo з підтримкою AR-технології належать “розумна” гарнітура ThinkReality A3 та A6. ThinkReality A6 має сенсорні датчики, розширену пам’ять, хвилеводну оптику з роздільною здатністю 1080 р та знімну батарею для тривалого використання дисплею віртуальної реальності (head-mounted display).

Кількість сценаріїв використання VR-технологій на підприємстві швидко зростає — від навчальних занять і моделювання до створення імерсивного досвіду продажів та маркетингу. Універсальна гарнітура “все в одному” Lenovo Mirage™ VR S3 розроблена для підприємств, готова до масштабування для глобальних операцій та допомагає вдосконалювати гнучкі (soft) навички працівників. Для використання високопродуктивних застосунків віртуальної і змішаної реальності, Lenovo пропонує портфель робочих станцій. Всі вони сертифіковані для роботи з гарнітурами Varjo XR/VR.

Новое на сайте

Search