Новости

Компанія ASUS пропонує ігровий ноутбук TUF Dash F15 для економних користувачів

Компанія ASUS презентує 15-дюймовий ігровий ноутбук TUF Dash F15 в оригінальному й більш портативному корпусі, ніж моделі попереднього покоління. Новинка орієнтована на тих, кому потрібен надійний пристрій для ігор або професійної діяльності. У ноутбука процесор Intel® Core™ 11-го покоління і потужна відеокарта.

Гаджет обладнаний високоємною батареєю, що забезпечує до 16,6 год. роботи в режимі відтворення відео, і підтримує заряджання через порт Type-C від універсальних адаптерів живлення та мобільних акумуляторів.

Ноутбук має високошвидкісну оперативну пам’ять DDR4-3200. Її загальний обсяг може становити 32 ГБ, це цілком достатньо для комфортної роботи в багатозадачному режимі й розробки мультимедійного контенту. Твердотільний накопичувач (SSD) з інтерфейсом PCI Express® забезпечує блискавичне завантаження системи й швидкий доступ до даних.

Завдяки відмінній автономності ідеально підходить для роботи в будь-яких умовах. Якщо ж знадобитися зарядити пристрій, то зробити це можна швидко: нова технологія швидкого заряджання дозволяє зарядити батарею з 0% до 50% менше за 30 хв. Поповнити заряд батареї в мобільних умовах можна також від сумісного адаптера живлення або від мобільного акумулятора з інтерфейсом Type-C.

Точна ціна поки не оголошена. Продажі почнуться в І кварталі 2021 року.

Новое на сайте

Search