Новости

Нацрада дозволила ще одному каналу переформатуватися на Kyiv.Live

14 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію київського цифрового ефірного телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»), якому нещодавно за рішенням суду продовжила ліцензію, дозволивши йому переформатуватися на інформаційний міський телеканал Kyiv.Live.

У компанії змінилися керівник, власники та кінцеві бенефіціари, редакційна рада, адреса, логотип і програмна концепція.

Новий логотип каналу – Kyiv Live, формат – інфотейнмент, в ефірі йтимуть інформаційно-аналітичні та публіцистичні програми. Компанія переїхала на вул. Мечникова, 2А (бізнес-центр «Парус») – там розташована студія та офіс каналу Kyiv Live.

Керівником компанії замість помічника народного депутата від ОПЗЖ Вадима Рабіновича Йосипа Аксельруда стала Анна Ангелова, власником – ТОВ «Тауер групп» замість ТОВ «Концерн “Українські захисні технології”» та ще одного помічника Вадима Рабіновича Андрія Альошина. Нові кінцеві бенефіціари телеканалу – народний депутат від ОПЗЖ, забудовник Вадим Столар і його бізнес-партнер Сергій Турчінов. Раніше кінцевим бенефіціаром був Йосип Аксельруд, він володів каналом з 2017 року.

Місяць тому, 10 грудня, Нацрада дозволила переформатуватися супутниковому телеканалу Rabinovich TV (ТОВ «Ньюс нетворк») на Kyiv Live, а одеському ефірному цифровому телеканалу GTV (ТОВ «ТРК “Клуб-ТВ”») – на Odesa Live. Також Нацрада оголосила попередження Rabinovich TV, GTV і київському ефірному телеканалу «Перший київський» (ТОВ «ТРК “Купол”»), які в ефірі без дозволу Нацради переформатувалися на Kyiv Live та Odesa Live. «Перший київський» не переоформлював своєї ліцензії на Kyiv Live.

Таким чином, телеканал Kyiv Live відтепер має ліцензії на супутникове та цифрове ефірне мовлення в мережі МХ-5 у Києві, канал Odesa Live – на цифрове ефірне мовлення в Одесі та області. На підставі цих ліцензій канали також мають право укладати угоди з провайдерами про входження до їхніх мереж.

 

Джерело: Детектор.Медіа

Новое на сайте

Search