Новости

У Києві незабаром запрацює атракціон канатної переправи через річку Дніпро

Переможцем конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування атракціону Канатна переправа через річку Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова» стало ТОВ «Активна країна». Про це 11 січня 2021 року повідомила КМДА.

Департаменту економіки та інвестицій Київської міської держадміністрації доручено укласти відповідний інвестиційний договір із переможцем та замовником реалізації проєкту – комунальним підприємством з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».

Територія облаштування атракціону складається із 2 земельних ділянок – 0,02 га (біля Арки дружби народів у Печерському районі) та 0,05 га (на території острова Труханів у Дніпровському районі). Орієнтовна загальна вартість облаштування об’єкта інвестування 3,6 млн грн.

Як наголошує Департамент економіки та інвестицій, за умовами конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту будівництво капітальних споруд на території облаштування об’єкта інвестування заборонено. Натомість мають встановити винятково збірно-розбірні тимчасові конструкції, без фундаментів, без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на території. Окрім того, інвестор зобов’язаний забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин атракціону без завдання шкоди території та природним об’єктам на ній.

 

Новое на сайте

Search