Новости

На Netflix вийшов перший повнометражний фільм з українським дубляжем

15 січня на стрімінговій платформі Netflix вийшов фільм Outside the Wire – це перший оригінальний фільм компанії, який одразу доступний з українським дубляжем і субтитрами. Про це повідомив у Telegram міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«На Netflix вийшов перший повнометражний фільм одночасно із українським дубляжем і з субтитрами – Outside the Wire. І навіть події фільму відбуваються в нашій країні. Озвучуванням займалася студія Postmodern Production. Наприкінці минулого року Postmodern разом із Tak Treba Production»стали офіційними партнерами стрімінгу», - йдеться в повідомленні.

Події стрічки відбуваються в недалекому майбутньому. За сюжетом, пілот Томас Гарф об'єднується в команду з військовим-андроїдом, аби вберегти Землю від ядерної катастрофи.

Головні ролі виконали: Ентоні Макі, Дамсон Ідріс, Емілі Бічем та Пілу Асбек.

Стрічку знімали у 2019 році в Будапешті. Частково події фільму відбуваються на території України.

Нагадаємо, восени 2020-го стало відомо, що студія дубляжу «Так треба продакшн» і студія з постпродакшну Postmodern, що входять до складу Film.ua Group, приєдналися до партнерської програми Netflix Post Partner Program для дубляжу контенту Netflix українською мовою. У програмі вони мають найвищий статус співпраці Gold.

Новое на сайте

Search