Новости

Численні проєкти: "Супермама", "Детектор брехні", "Один за всіх" та інші. СТБ оголосив дати весняних прем’єр

«Холостяк-11» і «МастерШеф. Професіонали-3», нові сезони реаліті «Супермама», «Хата на тата» і «Сліпа», лінійка соціальних проєктів «Детектор брехні», «Таємниці ДНК» і «Один за всіх», низка серіальних прем’єр українського виробництва та 2 нових проєкти з участю зірок. Телеканал СТБ оголошує про старт весняного телевізійного сезону. Готуйтеся поринути у світ, де перемагають любов і справедливість, де щодня трапляються захопливі історії та здійснюються найзаповітніші бажання. Світ, у якому «Можливо все»! Про це детально розповідає пресреліз мовника.

ПРОЄКТИ ВЕСНИ на СТБ

З 1 лютого в слоті 19:00 стартує лінійка соціальних проєктів СТБ, які допомагають своїм героям дізнатися правду й домогтися справедливості: «Детектор брехні» з Дмитром Карпачовим, «Таємниці ДНК» з Тетяною Висоцькою і «Один за всіх» з його новим ведучим – практикуючим адвокатом Сергієм Костирою.

«Детектор брехні». Психологічний проєкт, який тріумфально повернувся в ефір СТБ минулої осені, знову допомагає пройти складне випробування поліграфом, щоб розкрити правду рідним і друзям героїв. Серед учасників перших випусків – колишній житель Конго, який розповість про своє виживання в Україні.

З 1 лютого щопонеділка о 19:00.

«Таємниці ДНК». Це буде вже 3-й сезон успішного проєкту власної розробки СТБ. Для героїв програми тест ДНК стає останньою надією дізнатися правду про свою сім’ю. Та чи завжди вони готові прийняти результат цього тесту? Історії перших випусків: 32-річна Наталія прагне спростувати звинувачення в зраді й довести колишньому чоловікові, що в нього є син; 24-річна Діана шукає сестру, яку мама після народження залишила в пологовому будинку.

З 2 лютого щовівторка о 19:00.

«Один за всіх». Герої одного з перших випусків, Олександра і Марк, шукають батьків, які 20 років тому залишили їх немовлятами в інтернаті. Команда «Один за всіх» об’їхала пів країни, перевірила десятки адрес і опитала сотні людей, щоби брат і сестра дізналися правду про своє народження. Також журналісти проєкту змогли розплутати сімейний конфлікт, який тривав не один рік: 14-річна дівчина стала жертвою зґвалтування. Винуватець – чоловік її старшої сестри. Розв’язка цієї історії відбудеться просто в студії «Один за всіх» на очах у телеглядачів.

З 3 лютого щосереди о 19:00 та щонеділі о 20:00.

 

 

Новое на сайте

Search