Новости

Mastercard оновила платформу лояльності Mastercard Більше (ВІДЕО)

Компанія Mastercard презентувала оновлену маркетингову платформу Mastercard Більше, яка дозволяє держателям карток Mastercard отримувати винагороди за безготівкові оплати, а також відкриває доступ до спеціальних сервісів і можливостей. Оновлена платформа об'єднала в собі дві програми лояльності — Mastercard Більше і Програму винагород Mastercard — і стала єдиною точкою входу до всіх спеціальних пропозицій.

До перезапуску Mastercard Більше компанія підготувала низку особливих пропозицій ексклюзивно для учасників платформи. 

Для того, щоб скористатися пропозиціями, необхідно зареєструвати картки Mastercard на сайті https://bilshe.mastercard.ua і накопичувати бонусні бали, оплачуючи товари та послуги безготівково. Якщо банківські картки вже були зареєстровані у програмі Mastercard Більше, необхідно просто зайти на платформу, використовуючи свої реєстраційні дані.

Залежно від типу картки користувачі на платформі зможуть збирати різні види балів. Так, наприклад, за картками, які раніше брали участь у Програмі винагород Mastercard, будуть нараховуватися золоті бали. Їхня кількість залежить від суми покупки, і формула нарахування балів визначається банком, який випустив картку. Всі інші картки Mastercard накопичують срібні бали — 1 бал за кожну оплату від 50 грн і окремо за кожну оплату в громадському транспорті. Оплати карткою в інтернеті або за допомогою цифрових гаманців (Apple Pay, Google Pay, Mi Pay, Garmin Pay, Masterpass) — офлайн або онлайн — принесуть користувачам платформи від 2 до 3 срібних балів.  

Держателі преміальних карток Mastercard зможуть додатково ознайомитися з усіма доступними їм перевагами та сервісами, серед яких: пропозиції в аеропортах, консьєрж-підтримка, прокат автомобілів, кешбек за кордоном та інші. Також на оновленій платформі учасники з преміальними картками зможуть перевірити виконання умов за своїми картками для користування аеропортовими сервісами — fast line, доступ у бізнес-зали Mastercard, а також безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19.

 

Новое на сайте

Search