Новости

На «Україні 24» старт нового сезону «Без краватки»

28 лютого на загальнонаціональному каналі «Україна 24» стартує новий сезон найвідвертішого проєкту «Без краватки» з Іванною Онуфрійчук. Програма виходитиме щонеділі о 15:00. Про це йдеться в пресрелізі мовника.

«Мої гості дуже різні, але їх об'єднує одне — бажання бути щирими та сміливо говорити про особисте. Тільки у програмі «Без краватки» ви дізнаєтеся, що надійно приховують відомі люди від сторонніх очей. Це не сухі інтерв’ю, а найгарячіші розмови про життя справжніх героїв нашого часу — чоловіків, які не бояться бути відвертими», — поділилась Іванна Онуфрійчук.

Щонеділі о 15:00 глядачі каналу «Україна 24» спостерігатимуть за ексклюзивними інтерв’ю відомих політиків та громадських діячів. Іванна Онуфрійчук знає, як під час неформальної розмови дізнатися всі секрети перших осіб.

Гостем нового сезону програми «Без краватки» стане політик Олександр Данилюк. На відверту розмову з талановитою ведучою також погодилися колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр розвитку економіки Тимофій Милованов, політик Олександр Корнієнко, народний депутат України Муса Магомедов, ексголова Держекоінспекції України Єгор Фірсов.

 

Новое на сайте

Search