Новости

Корейські глядачі побачать серіали «Медіа Групи Україна»

Поки світ закритий для подорожей, українські серіали сміливо відкривають кордони Азії. Лінійку популярних мелодрам «Медіа Групи Україна» покажуть на південнокорейському державному каналі Тamunhwa. Про це інформує пресреліз медіагрупи.

Довгі серіали «Співачка», «Таємниці», «Клан ювелірів», «Доктор Ковальчук» 1-й і 2-й сезони, «Королева Гри» і «Красуня Ляля», які в різний час пройшли на телеканалі «Україна» з великим успіхом, глядачі Південної Кореї зможуть подивитися вже влітку цього року. Всі історії об’єднують сильні драматичні сюжети і зрозумілі для глядачів будь-якого континенту життєві цінності – любов, ревнощі, зрада, дружба, віра в краще і надія.

Пакет серіалів для телеканалу Тamunhwa придбала корейська компанія Magic Image CO.,LTD (MICO).

Чон Хон-Док, директор Magic Image CO.,LTD (MICO): «Ми раді зробити перший крок у співпраці з “Медіа Групою Україна”. У планах MICO і надалі розвивати наші відносини, обмінюючись якісним контентом».

Ірина Черняк, директор департаменту продажів контенту «Медіа Групи Україна»:

«Вихід на азійський ринок – одне з наших стратегічних завдань на 2021 рік. У минулому році ми вже підкорили В’єтнам, а зараз упевнено виходимо на південнокорейський простір. Продаж пакету серіалів каналу Тamunhwa – це тільки початок успішного шляху. Ми раді партнерству з компанією MICO і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

 

 

Новое на сайте

Search