Новости

Олена Кравець - ведуча нового шоу «Твій день» на «1+1»

24 травня об 11:15 на телеканалі «1+1» стартує нове інфотейнмент-шоу під назвою «Твій День», у якому глядачі разом з ведучими, гостями і експертами зможуть проживати головні події дня у легкому і невимушеному форматі. У проєкті буде 6 ведучих: Руслана Писанка, Влад Яма, Тімур Мірошниченко, Стася Ровінська, Володимир Рабчун, ім'я шостого ведучого поки тримається в таємниці. До команди ведучих доєдналася також Олена Кравець, яка буде вести випуски щочетверга.

Напередодні старту проєкту Олена Кравець кардинально змінила зачіску та здивувала прихильників короткою стрижкою. Телеведуча натякнула, що це – тільки початок і попереду ще багато нових, цікавих змін.

«Є така думка, що коли жінка готова до справжніх змін у своєму житті, перше що вона змінює це – зачіска. Тому я сподіваюсь,  що це буде новий старт», - розповіла Олена Кравець.

Також артистка зізналася, що з нетерпінням чекає на прем’єру нового інфотейнмент-шоу «Твій День» та вже активно готується до ефірів: вивчає аудиторію, разом з редакцією продумує актуальні теми для обговорення, цікаві історії та поради з власного досвіду.

«Насправді, я трошки хвилююсь, адже це для мене перший великий досвід у ролі ведучої прямого ефіру.  Так, звісно я неодноразово проводила великі заходи, але у проекті «Твій день» - справжній дебют у ролі телеведучої. Це цікавий виклик для мене. Вже думаю про те, чим буду ділитися з глядачами, працюю над вимовою, контентом та інше», - зазначила Олена.

Зірка розповіла, що її родина рішення спробувати себе у ролі телеведучої сприйняла чудово та всіляко підтримує напередодні прем’єри проекту. «Родина відреагувала дуже добре, радіють за мене. Вони в мене вірять іноді більше, ніж я сама в себе. І це надихає».

Нагадаємо, у новому проєкті, який виходитиме в ефір по буднях, глядачі разом із ведучими і запрошеними гостями та експертами зможуть прожити головні події в легкому і невимушеному форматі. Дізнатися деталі, почути поради та обговорення в студії. Окрім того, ведучі спілкуватимуться із цікавими гостями та експертами, розбиратимуть актуальні теми, ділитимуться оригінальними лайфхаками, обмінюватимуться корисними порадами з питань безпеки, здоров’я, фінансів тощо.

Над новим проєктом працює команда улюбленого українцями ранкового шоу «Сніданок з 1+1» і ЖВЛ.

Читайте також: Юлія Жмакіна, продюсер шоу «Твій День» на «1+1»: «Ми хочемо, щоб діджіталізація прошила цей проект і стала однією з його фішок»

Новое на сайте

Search