Новости

Vodafone і YouTube запустили «Музику нон-стоп»

Vodafone Україна продовжує співпрацю зі світовим брендом YouTube, яким користуються 80% українців.

Vodafone і YouTube оголошують про продовження співпраці та запуск нової спільної акції «Музика нон-стоп», у межах якої діятимуть спеціальні умови на користування сервісами обох брендів, тільки для абонентів Vodafone. Про це інформує пресреліз компанії.

Два міжнародних бренди Vodafone і YouTube уклали першу угоду про співпрацю 2020 року, результатом якої стала унікальна й успішна для українського телекомринку Акція «YouTube без перерв».

Цього року партнери вирішили подовжити співпрацю та запустити нову акцію «Музика нон-стоп», у межах якої абонентам Vodafone будуть доступні 3 місяці безкоштовного користування:

  • підпискою YouTube Premium, яка одразу включає підписку YouTube Music Premium
  • послугою Video PASS від Vodafone

Основні переваги підписки YouTube Premium:

  • Дивіться відео- та аудіоконтент на YouTube & YouTube Music без реклами.
  • Зберігайте відео й музику та слухайте навіть без підключення до інтернету.
  • Відео й музика в YouTube або YouTube Music не зупиняється, навіть якщо ви вимикаєте екран або відкриваєте інший додаток.

Підписка поширюється на всі пристрої, що підтримують додаток YouTube: телевізори, браузери, планшети і смартфони.

Основні можливості послуги Video PASS від Vodafone:

  • Безлімітний трафік на відеододатки: YouTube, Netflix, MEGOGO
  • та на музичні додатки: YouTube Music, Apple Music, SoundCloud, Spotify, Deezer, Shazam.

Таким чином, головний акцент у новій акції «Музика нон-стоп» - саме на меломанів. Тому користувачі нової Акції можуть легко стежити за музичними кумирами, першими слухати хіти й отримувати доступ до новинок протягом 3 місяців абсолютно безкоштовно.

Активація пропозиції відбувається в 3 етапи:

  1. Необхідно на смартфоні ввести USSD-код *313#
  2. Отримати перше SMS про активацію послуги Video PASS
  3. Отримати друге SMS з посиланням для активації підписки YouTube Premium . Перейти за цим посиланням і активувати підписку YouTube Premium.

Пропозиція «Музика нон-стоп» доступна для підключення для всіх абонентів Vodafone контрактної та передплаченої форми обслуговування, при цьому підписка YouTube Premium, доступна тільки для нових користувачів сервісу.

З 4-го місяця YouTube Premium і послуга Video PASS будуть автоматично переведені в платний режим відповідно до тарифів на дану послугу  і підписку. З детальними умовами акції можна ознайомитися на сайті: www.vodafone.ua/youtube.

 

 

Новое на сайте

Search