Новости

Xiaomi представила Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік

Глобальний технологічний лідер компанія Xiaomi представила Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, у якому детально описаний підхід та практики компанії.

Звіт складається з понад 30 сторінок, охоплює широкий спектр ініціатив Xiaomi щодо сталого розвитку, зокрема охорони довкілля, корпоративних соціальних обов'язків, відповідального управління каналами поставок тощо. Серед інших тем, він також містить інформацію про відданість Xiaomi до доступності продуктів компанії для людей з інвалідністю, безпеки даних та конфіденційності користувачів. Звіт охоплює як ринок Китаю, так і зарубіжні ринки, щоб засвідчити, як ініціативи Xiaomi реалізовувалися глобально.

«З того самого моменту, коли ми створили цю компанію 2010 року, Xiaomi прагне змінити на краще світ, у якому ми живемо. 2020-го ми приєдналися до Глобального договору ООН і дотримуємося його 10 принципів корпоративної відповідальності, ‒ підкреслює у звіті Лей Цзюнь (Lei Jun), голова та генеральний директор корпорації Xiaomi. ‒ Ви також можете прочитати, як сталий розвиток у Xiaomi регулюється на всіх рівнях, як ми поводимося з нашими людьми та постачальниками, як взаємодіємо з нашими громадами, а також про нашу відповідь глобальним екологічним викликам».

У звіті йдеться й про те, як Xiaomi працює над тим, щоби врахувати питання захисту довкілля в дизайні своїх продуктів та їхньому виробництві. Наприклад, використання пластику для упаковки серії Mi 10T та Mi 10T Pro було зменшено на 60%. До кінця 2021 року Xiaomi прагне ще більше зменшити використання пластику в упаковках своїх нових продуктів у Європі. У звіті також підкреслюється, що Xiaomi вже зробила енергозбереження важливою функцією для понад 40 видів споживчих продуктів. Як зазначається у звіті, Xiaomi гарантує, що її продукція повністю відповідає всім нормам з охорони довкілля та безпеки країн, де вона продається. Продукція компанії відповідає нормам ЄС, включно з директивами CE, REACH, RoHS та WEEE.

Xiaomi наголошує на вирішальній ролі інновацій у сталому розвитку та вирішенні глобальних проблем. Наприклад, у рамках зобов'язання Xiaomi сприяти досягненню цілей сталого розвитку Організації Об'єднаних Націй, компанія стала партнером у розробленні системи раннього попередження про землетруси. У Китаї, а незабаром й в інших країнах із сейсмічними зонами, смартфони Xiaomi із операційною системою MIUI (11 і вище) та Mi-телевізори можуть за лічені секунди сповіщати користувачів про небезпеку виникнення землетрусу. Ці сповіщення надають інформацію про найближче сховище, контактні дані служб із надзвичайних ситуацій, контакти медичних установ та інформацію для допомоги у критичній ситуації. Упродовж 2020 року система сповіщень про землетруси Xiaomi MIUI (Xiaomi MIUI Earthquake Alert) виявила 29 землетрусів силою понад 4,0 балів та передала понад 9,4 млн звукових сповіщень.

Упродовж 2020-го Xiaomi відігравала активну роль у боротьбі з COVID-19. У березні 2020 року компанія надала італійському уряду десятки тисяч медичних масок для обличчя типу FFP3 та допомогла жителям сильно постраждалого регіону Венето. Також була надіслана допомога у Францію, Велику Британію та Польщу. Коли європейські школи довелося закрити та перейти на онлайн-навчання, Xiaomi Іспанія надала 1000 смартфонів Міністерству освіти Іспанії та розподілила їх серед дітей по всій країні. Станом на 15 липня 2020-го Пекінський фонд Xiaomi (Beijing Xiaomi Foundation) надав товари медичного призначення 14 країнам, включно з Італією, Іспанією, Японією, Кореєю, Індонезією та М'янмою. Ця допомога оцінюється в 5,9 млн юанів (854 тис. доларів).

 

 

Новое на сайте

Search