Новости

StarLightMedia опублікувала перший звіт щодо захисту авторських прав

StarLightMedia, що об’єднує телеканали ICTV, СТБ, Новий канал, ICTV Ukraine, ОЦЕ, М1 та М2 вперше публікує звіт із захисту авторських та суміжних прав медіахолдингу.

Звіт містить напрями боротьби з піратством та результатами починаючи з 2017 року. За цей час було заблоковано понад 1,2 млн відео, 64 тис. посилань та  42 тис. відео у соціальних мережах, лише у напрямку захисту VOD контенту в мережі Інтернет. Також у звіт наведено рекомендації, які на думку StarLightMedia вдосконалять захист авторських і суміжних прав правовласників в Україні та можуть значно зменшити факти піратства в Україні.

«Як відповідальний бізнес ми накопичили кейси та вирішили ними поділитися, адже в Україні необхідно створити умови, за яких сам факт порушення авторського та суміжних прав є неприйнятним. Ми завжди повторюємо, що всі виграють, якщо український правовласник і надалі буде заробляти та створювати улюблений контент для мільйонів глядачів», - Микола Фаєнгольд, керівник дивізіону PayTV&Digital StarLightMedia.

StarLightMedia виробляє понад 1000 годин контенту щороку та його захист однин із пріоритетних напрямів діяльності. 2013-го StarLightMedia стала однією з співзасновників українського антипіратського об'єднання Ініціатива «Чисте небо» і того ж року у медіагрупі засновано відділ, який згодом на основі аналізу обсягу недобросовісного використання контенту холдингу та реорганізації напряму захисту авторських прав трансформувався у Центр моніторингу контенту. З 2017 року ЦМК успішно розробив та систематизував ефективні методи боротьби з піратством, які стали основою щодо захисту авторських прав «Чистого Неба».

Новое на сайте

Search