Новости

Xiaomi: 3 оновлення системи Android і 4 роки оновлень патчів безпеки для Xiaomi 11T

Компанія Xiaomi оголошує, що серія смартфонів Xiaomi 11T – Xiaomi 11T Pro та Xiaomi 11T – отримає 3 оновлення системи Android, а також оновлення патчів безпеки впродовж 4 років. З цією зміною користувачі серії Xiaomi 11T матимуть кращий досвід користування та довгострокову безпеку даних. Хоча наразі інші пристрої не включено до цієї програми, Xiaomi вважає це позитивною зміною, що задовольнить потреби користувачів серії Xiaomi 11T.

«Завдяки безперервному вдосконаленню апаратного забезпечення смартфона, його життєвий цикл поступово подовжується, тож користувачам не потрібно так часто міняти свої пристрої. З цієї причини споживачі здебільшого приділяють велике значення отриманню останніх оновлень операційної системи, разом із найновішими функціями, – сказав Альберт Шен (Albert Shan), керівник відділу продуктів та технологій Xiaomi International. – Xiaomi прагне забезпечити користувачів провідним в галузі обладнанням та стабільною продуктивністю. Виконуючи це зобов'язання, Xiaomi продовжує тривалість життєвого циклу смартфонів Xiaomi, пропонуючи три оновлення операційної системи Android. Відтак користувачі можуть користуватися своїми пристроями впродовж більш тривалого періоду та водночас використовувати найновіші функції. Також ми надаватимемо користувачам оновлення патчів безпеки, які забезпечать безпечну роботу їхніх пристроїв упродовж тривалого часу».

Xiaomi також розглядає можливість надання поширеного сервісу оновлень системи Android та покращення безпеки для більшої кількості пристроїв Xiaomi. «Це непросте завдання для Xiaomi та нашої команди – забезпечити оновлення системи та патчів безпеки для всіх попередніх моделей смартфонів. Однак перспектива цього виклику та задоволення бажань наших клієнтів захоплює. З одного боку, ми знову виконуємо обіцянку бренду Xiaomi своїм глобальним користувачам – пропонувати дивовижні продукти. З іншого боку, поступове продовження терміну служби смартфонів Xiaomi – це прогресивний крок, який сприяє досягненню цілей Xiaomi щодо сталого розвитку та екологічної відповідальності», – додав Альберт Шен.

Доступність оновлень та функцій операційної системи Android може змінюватися від пристрою до пристрою та від ринку до ринку. Доступність оновлення залежатиме від багатьох факторів, зокрема складності оновлення, місцевих нормативних актів, ринку й інших умов.

Новое на сайте

Search