Новости

День ЗСУ на Суспільному: програми і тематичні ефіри

6 грудня, в День Збройних сил України в ефірі телеканалів Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також в регіональних філіях вийдуть нові відеоролики "Завдяки тобі", які пояснюють, як можна подякувати захисникові без слів — просто приклавши долоню до серця.

У коротких відео знакові для українського суспільства постаті розповідають, чому кампанія важлива саме для них. Для участі у 24 нових роликах флешмобу команда Суспільного обрала представників із різних сфер життя.

Музиканти, актори, дизайнери, журналісти, блогери, волонтери та громадські активісти розкажуть особисті історії, чому вони вдячні українським військовим.

Суспільне стало головним медіапартнером національної кампанії подяки ветеранам, ветеранкам та військовим "Завдяки тобі", яку ініціювала громадська організація "Побратими" спільно з однодумцями. Кампанія стартувала у серпні, напередодні 27-ї річниці незалежності України.

Команда Українського радіо підготувала тематичні ефіри. 6 грудня в ефірі Першого каналу Українського радіо слухачі почують програми, присвячені Збройним силам України.
О 8:35 у програмі "Сьогодні.Зранку" керівник Українського мілітарного центру Тарас Чмут розповість, чим нині престижна служба в Збройних силах України.

О 13:10 у програмі "Сьогодні.Вдень" на Українському радіо та "РадіоДень" на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ ведуча Галина Бабій поговорить про матеріальне забезпечення і перехід на стандарти НАТО українських військ із гостем студії — генерал-лейтенантом запасу, кандидатом військових наук, доцентом, незалежним військовим експертом Юрієм Радковцем, а також згадають про цивільний контроль Збройних сил України.

На Другому каналі Україського радіо UA: радіо Промінь о 9:10 у ранковій програмі "РанокПРО" гість студії, військовий експерт Дмитро Снєгірьов розповість про українську армію і реабілітацію військових.

На Третьому каналі Українського радіо UA: радіо Культура о 8:12 гостем ранкової програми "Культура.Live" буде художник, геральдист і співавтор нової концепції одностроїв та знаків розрізнення українського війська Олекса Руденко.

Новое на сайте

Search