Новости

В 2019 подати запит на публічну інформацію до КМДА буде простіше

Незабаром на офіційному порталі Києва (https://kyivcity.gov.ua/) з’явиться новий онлайн-сервіс – форма для подачі запитів на доступ до публічної інформації. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«Над спрощенням доступу до публічної інформації, розпорядником якої є КМДА та її структурні підрозділи, ми працюємо постійно. І зараз для цього розроблений сервіс подачі онлайн-запитів на публічну інформацію на нашому офіційному веб-порталі. Так, з нового року форма для подачі запиту запрацює у розділі «Публічна інформація». Це буде дуже зручно, як на мене, зручніше, ніж відправлення запиту на електронну пошту», – розповів Дмитро Загуменний.

Він додав, що наразі до Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА близько 60% запитів надходить електронною поштою і щороку цей відсоток збільшується. Саме тому в міській адміністрації вирішили зробити ще один онлайновий спосіб запитати публічну інформацію.

Окрім онлайн-форми для запитів на публічну інформацію, також на веб-порталі з’явиться схожий сервіс для журналістів. Поставити запитання представникам міської влади, отримати коментар, інтерв’ю або дозвіл на зйомку на міських об’єктах можна буде, заповнивши відповідну онлайн-форму у рубриці «Для ЗМІ».

«Столична влада відкрита і завжди готова до комунікації з мешканцями міста. Впевнений, що чим більше у нас буде сучасних можливостей для діалогу з громадою, тим якісніші управлінські рішення ми зможемо приймати», – зауважив керівник апарату КМДА та додав, що нові сервіси планується запустити вже з нового року.

Нагадаємо, що наразі для подання запиту на інформацію, розпорядником якої є КМДА, необхідно скласти текст запиту в довільній формі або скористатись шаблоном форми та надіслати електронною поштою.

Теги:
© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search