Новости

Через російську агресію у Чорному морі загинули не менш як три тисячі дельфінів

Про це на своїй сторінці у Фейбуці написав доктор біологічних наук, професор, співробітник Національного природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передає Укрінформ.

«Ми продовжуємо отримувати повідомлення про загибель дельфінів з Болгарії та Румунії, аналізуємо наявні публікації у відкритих джерелах з різних чорноморських країн. І наші висновки невтішні. Дельфіни на відміну від минулих років зараз гинуть по причині військових дій у Чорному морі, через безглузду і варварську війну рашистів. І на даний час, за нашими оцінками, загинуло не менш як три тисячі особин», - написав науковець.

За його словами, останніми роками найбільшу тривогу викликала загибель дельфінів у рибальських, у тому числі багаточисельних браконьєрських, сітках у північно-західній частині Чорного моря. Але тепер основною причиною загибелі цих тварин є убивча війна росіян не тільки проти українців, але й проти найрозумніших істот світу дикої природи – дельфінів.

«Потужні сонари та вибухи руйнують тонку навігаційну систему тварин, і такі "сліпі" дельфіни помирають від голоду, не маючи можливості спіймати собі рибу. Через слабкість організму в них активуються інфекційні хвороби, і вони також гинуть», - стверджує вчений.

Джерело: ukrinform.ua                                                              

 

Search