Статьи

Більше, новіше і українською – що пропонують оновлені канали Volia TV

Volia продовжує завойовувати частку OTT-аудиторії – цього разу компанія оновила формат власних каналів Cine+ hit, Cine+, Cine+ legend, Cine+ Kids. Ми вирішили перевірити, наскільки це оновлення є суттєвим для користувачів.

Контент на каналах, як можна зрозуміти з їхніх назв, поділяється на канал з новими фільмами, які нещодавно вийшли (Cine+), визнані глядачами та критиками хіти кінопрокату (Cine+ hit) та добірка стрічок переважно з минулого століття (канал Cine+ legend), створені як світовими, так і українськими студіями. Так, під час підготовки цього огляду вдалося натрапити на стрічку «Меланхолійний вальс». Цей український повнометражний художній фільм було створено на студії ім. О.Довженка у 1990 році, режисер Борис Савченко. Фільм знятий за мотивами однойменного оповідання, листів і щоденників Ольги Кобилянської. 

Як нові, так і старі фільми на каналах виходять з українським дубляжем. На дитячому каналі Cine+ Kids контент виходить з українським дубляжем або перекладом українською мовою. Фільми і мультики мають високий рейтинг IMDb вище 7, а також високу якість трансляції. 

В цілому, канали додають розмаїття контенту до бази Volia TV – очевидний для компанії крок, щоб залучити аудиторію з інших OTT-сервісів. Так, Volia TV не вистачало нових або принаймні нещодавніх прем’єр, і тепер вони з’являтимуться тут. Для глядачів залишається лише одна найбільша складність – знаходити час, щоб переглядати усі ці фільми й мультфільми. До речі, якщо часу все ж немає – є канал Cine+ trailers, переглядайте там лише анонси різних стрічок.

Нагадуємо, ми робили детальний огляд Volia TV – читайте його за цим посиланням

Новое на сайте

Search