Инфраструктура

«Центральний канал» Суспільного відтепер мовить у широкоекранному форматі

20 лютого формат мовлення змінив "Центральний канал" суспільного мовника Київщини, перейшовши з поточного формату 4:3 у сучасний широкоекранний — 16:9.

Покращення якості трансляції стало можливим завдяки гранту від посольства США для проекту "Регіональні дебати". Частину коштів спрямували на технічне переоснащення, візуальне оновлення та облаштування повноцінного апаратно-студійного комплексу.

"Ми залишалися єдиним підрозділом у центральній дирекції Суспільного, який ще досі мовив у 4:3. Це було пов’язано із застарілим технічним оснащенням. Через це ускладнювалася взаємодія з іншими філіями, які перейшли в 16:9. Та й за якістю картинки це різні речі", — каже продюсер "Центрального каналу" Максим Кошелєв.

Щоб перейти в широкоекранний формат, замінили застаріле обладнання. Зокрема, встановили нове світло в студії, роботизовані камери та відновили роботу ще однієї апаратної. Також осучаснили декорації. Із нових камер першими вийшли програми "Ранок" і "Новини".

Як вплинуть на роботу каналу зміни, розповів продюсер Максим Кошелєв: "По-перше, це якість. Глядач не хоче бачити картинку, яка відповідає стандартам двадцятирічної давнини, він не затримується на такому каналі. Тепер ми даємо набагато кращу картинку. По-друге, це нові можливості й нова якість графічного оформлення. Ми скорочуємо технічну відсталість і рухаємося вперед".

"Центральний канал" став 18-м регіональним телеканалом Суспільного, що змінив свій формат мовлення на сучасний.

"Крок за кроком ми переоснащуємо регіональні телеканали Суспільного мовлення, — сказав член правління Микола Чернотицький. — Покращення й контенту, і технічних можливостей відбувається одночасно спільними зусиллями команд. Я впевнений, що наші глядачі вже помічають ці зміни".

Нагадаємо, нещодавно на новий формат мовлення перейшов телеканал UA: ОДЕСА

Новое на сайте

Search