Digital & Pay TV

OTT-сервіс Omega TV - новий учасник Ініціативи «Чисте небо»

До антипіратської Ініціативи «Чисте небо» приєднався новий асоційований учасник з телеком-сфери, OTT-сервіс Omega TV. Компанія надає партнерські технічні рішення разом із контентом для ОТТ-провайдерів, співпрацює з провідними українськими медіагрупами, а також з великими закордонними постачальниками платного ТБ, зокрема з Discovery, Sony та Viasat. Про це інформує пресреліз Ініціативи.

Андрій Соломаха, заступник директора Omega TV, коментує подію: «У нас молода компанія, вийшли на ринок 2017 року. І в процесі роботи швидко зрозуміли, що крадіжка контенту гальмує розвиток ринку, спотворює його. Ми працюємо з найбільшою мережею провайдерів, і від них нам регулярно надходять скарги на колег по галузі, які транслюють нелегальний контент, створюючи недобросовісну конкуренцію. Тому ми вирішили приєднатися до Ініціативи "Чисте небо", щоб в якості її учасника мати можливість ефективніше боротися з такими проявами піратства».

У членів «Чистого неба» є ряд привілеїв та можливостей. Ініціатива допомагає своїм учасникам виявляти нелегальні розміщення їхнього контенту в мережі та дає доступ до внесення ресурсів, які порушили закон, на сервіс blacklists.org.ua і на міжнародну платформу Всесвітньої організації із захисту інтелектуальної власності WIPO ALERT Database. Також у членів Ініціативи є доступ до сервісу SUDUM, який допомагає блокувати вкрадений контент в мережі, і крім цього, можливість блокувати фінансові потоки «піратів» у банках та платіжних системах (Visa/MasterCard). Учасники Ініціативи можуть отримати консультації експертів у сфері захисту інтелектуальної власності, допомогу у взаємодії з державними органами, інформаційну підтримку,  обмін досвідом з іншими членами і партнерами "Чистого неба". «Чисте небо» об'єднує однодумців, які поділяють спільні принципи Ініціативи, такі як прихильність праву інтелектуальної власності, готовність рішуче боротися за свій продукт, припиняти співпрацю з тими, хто порушує права правовласників. З розумінням того, що для боротьби з піратством необхідні згуртовані дії всіх гравців медіаринку,

Новое на сайте

Search