Технологии

Samsung на CES 2019: роботи, "розумні" автомобілі та інтелектуальна техніка для дому

Компанія Samsung продемонструвала те, яким чином інвестиції компанії і її лідируючі позиції в області штучного інтелекту, Інтернету речей і технологій 5-го покоління будуть основою для розвитку концепції «мережевого способу життя» – Connected Living. 

Розвиток Інтелекту речей (Intelligence of Things)

В основі запропонованої Samsung філософії «Мережевого способу життя» лежить концепція так званого «Інтелекту речей» – коли технології Інтернету речей, мереж 5G і штучного інтелекту працюють разом на різних пристроях, дозволяючи створювати комплексний призначений для користувача досвід. На прес-конференції на виставці CES в Лас-Вегасі компанія пояснила, як досягнення в області цих базових технологій допомагають їй впроваджувати інновації в масштабах всього продуктового портфоліо.

З моменту уніфікації додатку SmartThings і запуску хмари SmartThings Cloud, екосистема SmartThings значно зросла. Кількість зареєстрованих користувачів SmartThings збільшилася на 220%, а число встановлених додатків зросла на 61%. Кількість партнерів екосистеми теж збільшилася – на 44%. Сьогодні споживачі можуть працювати з екосистемою SmartThings за допомогою пристроїв від провідних світових брендів, таких як Amazon, Google, Bose, Sylvania і Plume.

Samsung є найбільшим власником патентів в ETSI, і станом на листопад 2018 року зареєструвала понад 2000 важливих патентів в області мереж 5G. Samsung – перша в світі компанія, що одержала дозвіл від Федеральної комісії зі зв’язку в США (FCC) на використання свого комерційного обладнання для мереж 5G. Технології та обладнання компанії використовуються для комерціалізації домашніх і мобільних мереж 5G найбільшими операторами в США і в Кореї, при цьому в даний час проводяться додаткові випробування нових мереж в Європі і Азії. Samsung також активно працює над тим, щоб зробити мережу 5G доступною для користувачів і має намір представити смартфон з підтримкою 5G в першій половині 2019 року.

Компанія відкрила сім світових центрів, які розробляють технології штучного інтелекту, і впроваджує ці інновації в свої продукти і сервіси. 

Платформа штучного інтелекту Samsung Bixby продовжує розширюватися

Платформа Bixby створювалася як більш зручний і «розумний» спосіб для управління смартфоном Galaxy. Сьогодні вона перетворюється в масштабовану відкриту платформу на базі штучного інтелекту, яка буде підтримувати все більше і більше нових пристроїв. Компанія оголосила про те, що інтелект Bixby тепер буде вбудований в нові QLED і преміальні телевізори 2019 модельного року, в «розумну» побутову техніку – наприклад, в холодильники, пральні машини, а також в кондиціонери, мобільні пристрої, акустичні системи зі штучним інтелектом і в інші продукти. Більш того, Bixby буде використовуватися в цифровому салоні нових автомобілів (в платформі Digital Cockpit) і в платформах робототехніки.

Компанії Uber, Ticketmaster і інші використовують Bixby, щоб зробити свої сервіси більш інтелектуальними. Сьогодні Samsung оголосила про те, що додаток iHeartRadio став новим партнером компанії. І Bixby буде продовжувати розвиватися в міру приєднання до екосистеми нових партнерів, таких як Google.

Samsung також розповіла про свої базові принципи в області штучного інтелекту: справедливості (Fairness), підзвітності (Accountability) і прозорості (Transparency).

Розваги

Samsung представила свій 98-дюймовий QLED-телевізор з роздільною здатністю 8K – це найбільша на сьогоднішній день модель в оновленій лінійці 2019 року, куди входять також моделі з діагоналями 65, 75, 82 і 85 дюймів. Завдяки вбудованому процесору Quantum Processor 8K лінійка 8K телевізорів 2019 року забезпечує найвищу якість зображення серед всіх QLED-телевізорів, володіє елегантним дизайном і вбудованим ШІ, і представлена ​​моделями різних розмірів. Незалежно від джерела контенту (потокова трансляція, ТВ-приставка, HDMI вхід або USB накопичувач, або навіть трансляція зображення з мобільного пристрою) фірмова технологія масштабування на базі штучного інтелекту Samsung здатна розпізнати тип контенту і поліпшити його розширення до 8K. Це найбільш «розумні» і найпотужніші на сьогоднішній день телевізори Samsung.

CES2019-Samsung-Press-Conference_QLED-8K-Unveil

Samsung, компанія повідомила про те, що починаючи з весни телевізори Samsung Smart TV будуть підтримувати додаток iTunes Movies / TV Shows і технологію Apple AirPlay 2. 

Побутова техніка

Холодильник Family Hub 2019 став ще більш інтуїтивним і «розумним». У ньому принципово змінена робота з екраном – з його допомогою члени сім’ї отримують нові креативні способи для спілкування і обміну контентом. Удостоєний нагороди CES 2019 за інновації, холодильник Family Hub 2019 з новим інтелектуальним помічником Bixby дозволяє користувачам звертатися до нього голосом і отримувати відповіді на складні питання, включати духовку, знаходити рецепти і навіть дзвонити в Uber. Крім того, Bixby може показати на екрані необхідну інформацію, пропонуючи ще більш наочний і зручний спосіб взаємодії. Всі ці нові функції будуть доступні за допомогою автоматизованого оновлення прошивки і для холодильників Family Hub попередніх моделей.

CES2019-Samsung-Press-Conference_Familly-Hub-2019_Connected-Home-Demo

Робота

Варто звернути увагу на новлену ​​модель Notebook 9 Pro, ігровий лептоп Notebook Odyssey з новим графічним процесором high-end класу NVIDIA GeForce RTX 20-series та монітор Samsung Space Monitor.

Samsung Space Monitor являє собою функціональний, високоякісний монітор: 27-дюймова модель має розширення QHD, а 32-дюймова модель відображає контент у форматі 4K UHD.

«Інтелектуальне водіння» (Connected Driving)

Також Samsung спільно з HARMAN представила свої новітні розробки, що демонструють інновації в автомобільних технологіях. Платформа Digital Cockpit 2019 призначена для створення розширеного користувацького досвіду в «розумних» автомобілях, при цьому основна увага в ній приділяється можливостям підключення, персоналізації і безпеки.

Завдяки інтеграції функцій і можливостей Bixby в автомобілі, водії зможуть віддалено перевіряти рівень палива в баку перед тим, як відправитися в дальню поїздку, або ставити температуру в салоні перед виходом з дому. За допомогою бортових камер нова платформа Digital Cockpit здатна розпізнати водія і пасажирів і відповідним чином встановлювати індивідуальні налаштування в салоні – в тому числі налаштування екрану, висоту сидінь, освітлення і навіть запустити відтворення улюбленого плейлиста на аудіосистеми. Більш того, пасажири зможуть скористатися індивідуальними екранами, розташованими на задньому сидінні, і підключитися до автомобільної системи In-vehicle Samsung DeX, яка допоможе їм виконувати завдання по роботі безпосередньо в дорозі. В платформі Digital Cockpit 2019 також передбачено функції для підвищення безпеки. Зокрема, замість дзеркал заднього виду встановлена ​​відеосистема і рішення безпеки з використанням камер.

Все це стало можливим завдяки технології Cellular-V2X, яка спирається на досвід і розробки Samsung в області рішень для мобільних мереж і автомобільних технологій. Автомобілі, оснащені Samsung C-V2X, здатні отримувати і аналізувати інформацію, щоб зробити керування автомобілем і поїздки ще більш безпечними та надати радість і задоволення.

Рішення для створення нових пристроїв

Щоб втілити в життя нові технології штучного інтелекту, Samsung підкреслює, що сучасна інфраструктура штучного інтелекту потребує розвитку, щоб працювати з інтелектом на периферії. Для цього компанія працює над запуском комплексного портфоліо рішень, які будуть формувати майбутнє інтелектуальних пристроїв.

Представлена ​​Samsung пам’ять для мобільних пристроїв і процесори з підтримкою штучного інтелекту, в тому числі недавно анонсована лінійка Exynos Auto, дозволять здійснювати обробку даних на пристроях ще швидше і ефективніше. У той же час представлені компанією передові технології пам’яті здатні задовольнити найсуворіші вимоги майбутніх центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур у міру того, як вони будуть запускати все більш складні робочі навантаження з використанням штучного інтелекту.

Платформи роботизації для майбутнього ШІ

Samsung дозволила заглянути в майбутнє «Мережевого способу життя», продемонструвавши новітні розробки в області платформ для створення роботів, в тому числі своїх роботів Samsung Bot Care, Samsung Bot Air, Samsung Bot Retail і Samsung GEMS. Зокрема, компанія вперше продемонструвала на публіці можливості свого медичного робота Samsung Bot Care, який допомагає споживачам виконувати стандартні медичні процедури для контролю за здоров’ям. З урахуванням досягнень в області штучного інтелекту і робототехніки, компанія використовує всі свої кращі, передові розробки, щоб справити позитивний вплив на життя суспільства і змінити світ на краще.

Новое на сайте

Search