ТВ

Чемпіонат світу з фігурного катання-2019 покажуть наживо на UA: ПЕРШОМУ та UA: КУЛЬТУРА

Суспільний мовник транслюватиме наживо Чемпіонат світу з фігурного катання-2019, який пройде в м. Сайтама (Японія) з 20 по 24 березня 2019 року. На глядачів Суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА чекають прямі трансляції чемпіонату, повтори змагань у записі та хайлайти – добірки найцікавіших моментів.

На турнірі спортсмени змагатимуться за звання чемпіона світу в категоріях: одиночне фігурне катання (серед чоловіків і жінок), парне фігурне катання та спортивні танці на льоду.

20 березня фігуристи будуть змагатися в короткій програмі в парах, 21 березня в короткій програмі виступлять чоловіки, а пари змагатимуться в довільній програмі. 22 березня на глядачів чекають видовищні танці на льоду (обов’язкова програма), а 23 березня – танці на льоду (довільний танець) та виступ чоловіків у довільній програмі. 24 березня – день показових виступів.

Україну на Чемпіонаті світу з фігурного катання-2019 представлять одиночник Іван Шмуратко й танцювальний дует Олександри Назарової та Максима Нікітіна. 

Follow Us

Подписка на Новости

Свежая информация каждую неделю

© 2010-2020гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search