ТВ

Святослав Вакарчук на СТБ: про набір в партію «Голос» та можливий союз зі «Слугою Народу»

«Вікна-новини» на СТБ продовжують цикл інтерв’ю з кандидатами в народні депутати. Чергова розмова відбулася з лідером партії «Голос», співаком Святославом Вакарчуком. Він розповів, якою бачить роботу своєї сили в переобраному парламенті, а також пограв в політичні асоціації з кореспондентом Борисом Сачалко.

Як відбувався набір кандидатів в партію

У нас був номінаційний комітет, в який входило семеро людей. Я був одним із цих людей, але рішення приймалося більшістю. Кожен кандидат проходив певні сита. По-перше, на безпеку. Їх професійно оцінювали спеціалісти, з точки зору командності. Це був серйозний і ґрунтовний підхід. Саме тому ми можем сказати, що пишаємось нашим списком.

Що може змусити знову скласти депутатський мандат, як це вже було

Я прийшов в парламент, будучи в якомусь сенсі білою вороною. У мене є відчуття, що сьогодні в повітрі є певний запит на справжні зміни і цей запит реалізується конкретними людьми.

Перші три законопроекти, які внесе в Раду

Я б говорив про три найважливіші речі, які треба змінити. Перший напрямок – це справедливість. Нам потрібно змінити кардинально судову систему. Потрібно створити рівні правила для всіх в країні. І третій – кардинальні реформи в освіті. Але якщо ви запитаєте, що найголовніше – це усунення олігархів від влади. Рецепти відомі. Головне, щоб суди були союзниками. Маємо створити дуже дієвий антимонопольний орган, який би не дозволяв олігархам монополізувати цілі галузі економіки. І створити по принципу, як це було в 19 – на початку 20 століття, коли були демонополізовані великі олігархи в Америці, такі як Джон Рокфеллер. Вони перестали контролювати цілі нафтові галузі.

Можливий союз в парламенті зі «Слугою Народу»

Президент в багатьох речах, які він декларує, говорить ті речі, які партія «Голос» вважає правильними і підтримує їх. Зараз дуже важливо зрозуміти: по-перше, чи не розходяться його слова з ділом. Ми себе вважаємо в тому числі партією стримування і противаги. Противаги, по-перше, відвертим ворогам європейського шляху країни.

Чи можлива в майбутньому дружба з Росією

Британський прем'єр-міністр Пальмерстон був знаменитий фразою: «У Британії немає ворогів і друзів. У Британії є тільки інтереси». Коли Росія веде проти нас війну, говорити всерйоз про те, що можна з нею дружити… Я не дуже уявляю собі цю ситуацію. Разом з тим я прекрасно розумію, що змінюється все.

Гра в асоціації

Зеленський… – зміни.  

«Слуга Народу»… – знак питання.

Політичний месія… – оксюморон.

Олігарх… – неправда.

Низькі тарифи… – краще високі зарплати.

Супрун… – Рома Супрун, член нашої команди, учасник списку партії «Голос».

Реформа медицини… – Оля Стефанишин, 10 номер у нашому списку.

Томос… – Порошенко.

Путін… – (сміється). Я думаю, достатньо?

«Мы же братья»… – іронія.

Федералізація Донбасу… – неможливо і неприпустимо.

Любов все стерпить – справжня любов, мабуть, так.

Війна все спише… – ні…

Лінія вогню… – це пісня Океану Ельзи.

«Від сяну до Дону»… – це слова Гімну.

Майдан 3… – майдан в головах людей.

Там, де нас нема… – мені приходить тільки: «Там, де нас нема, є хтось інший».

А де ми є?... – на початку нашого шляху.

Компроміс із совістю… – дуже болісний.

Той день? –…  секунду… можна я трошки подумаю. Той день – це день, про який я мрію. День, в який на запитання, чи живете ви в країні, яка може зробити вас щасливим, більшість українців відповість – так.

А цей день, він можливий? – я вірю, що так.

Follow Us

Подписка на Новости

Свежая информация каждую неделю

© 2010-2018гг. Broadcast Project All Rights Reserved.Design & Development by Broadcast

Search