ТВ

НЛО TV: новий сезон шоу «Мамахохотала» та прем’єра серіалу «Спецпризначенці»

Телеканал НЛО TV плавно входить в новий осінній сезон-2020. В ефір телеканалу уже вийшли західні серіали «Спецпризначенці», «Касл», «Новобранець», а на черзі – прем’єра нового сезону шоу «Мамахохотала».

Шостого вересня о 16:00 на телеканалі НЛО TV стартує новий сезон гумористичного шоу «Мамахохотала».

«Наші глядачі завжди особливо чекають на проєкти власного виробництва. І шоу «Мамахохотала» – не виняток. Хлопці і дівчата розважають і заряджають глядачів майже із самого початку існування НЛО TV, і шоу «Мамахохотала» досі є одним із улюблених для нашої аудиторії. Гумор – складне поле, але наші актори грають на ньому вправно, не збавляючи обертів. Будуть свіжий гумор і нові формати всередині шоу, тож не пропустіть старт!», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Що ж чекає на глядачів у новому сезоні? Зміни у світі не пройшли повз героїв шоу «Мамахохотала», їм довелось зіткнутись один з одним та провести час разом. А що з цього вийшло – вже скоро можна буде побачити в ефірі.

Чи пережило самоізоляцію кохання Вані та Люди? Чи змогли знайти спільну мову Аня та Женя? Скільки мініатюр встигли написати Ігор та Льоша Реви? Що змінилось у відносинах бабки та діда? З ким проводить час Валєрчик, та як справи у Ва-Вадіка? Новий сезон відповість на ці запитання, розсмішить та покаже життя з різних, але таких знайомих боків.

Актуальні жарти, повсякденні ситуації, нові образи та перший в історії інтерактивний номер, в якому глядач сам обирає, що буде далі.

31 серпня о 22:50 на телеканалі НЛО TV відбулась прем’єра серіалу «Спецпризначенці».

«Поки в непростих карантинних умовах готуються до ефіру нові сезони наших серіалів «Суперкопи» та «Швидка», ми стартуємо показ класних західних проєктів. В ефір НЛО TV повертаються серіали «Касл» та «Новобранець», а компанію їм складе пригодницький серіал «Спецпризначенці». У новий сезон входимо з яскравими іноземними проєктами, а вже з жовтня чекайте на наші українські прем’єри», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

«Спецпризначенці» (SWAT) – це американський телесеріал, в центрі подій якого загін спеціального призначення. Даніель Харрельсон очолює загін справжніх профі, які займаються вельми відповідальною справою. Вони рятують жителів свого міста від найнебезпечніших злочинців. Загін спеціального призначення кожен день виїжджає на особливі завдання, небезпечні для життя. Однак з такою роботою можуть впоратися тільки вони.

«Спецпризначенці» з понеділка по п’ятницю о 22:50 на НЛО TV.

Новое на сайте

Search