ТВ

На українському ТБ однією спортивною програмою стало менше: 1+1 media закриває «ПроФутбол»

1+1 media оголошує про зміни в програмуванні спортивного контенту на телеканалах групи. Програма «ПроФутбол» більше не виходитиме в ефірі, медіахолдинг зосередиться на футбольних трансляціях, зокрема, уже є домовленості з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», тривають переговори з іншими ФК. 

У серпні 2020 року програмі «ПроФутбол» виповнилося 10 років. Проте випуск від 16 серпня 2020 став останнім в історії телепередачі. Низка причин, зокрема, вплив карантину на зменшення кількості спортивних подій і, відповідно, контенту власного виробництва; а також неможливість довгострокового планування, спричинена карантином, і зниження глядацького попиту на спортивний контент на телебаченні загалом призвели до необхідності переглянути стратегію розвитку спортивних проєктів медіагрупи. 

«Ми щиро вдячні команді «ПроФутбол» за співпрацю і величезний внесок у розвиток спортивної освіченості українців та підтримку вітчизняного футболу. Це були чудові 10 років, сповнені драйву, азарту, вболівань, позитивних емоцій, високих стандартів і показників — і вони відтепер є невід’ємною частиною історії 1+1 media», — говорить Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Наразі управління спортивних проєктів 1+1 media на чолі зі Степаном Щербачовим аналізує глядацький інтерес і шукає нові формати спортивного контенту, у тому числі в синергії телебачення та діджиталу. Компанія вносить всіх співробітників програми у кадровий резерв та розглядає можливість залучення колег до інших поточних проєктів групи. 

Також 1+1 media повертає до ефіру трансляції футбольних матчів. Наразі холдинг підписав договори з футбольними клубами «Динамо» та «Дніпро», завершуються перемовини з низкою інших клубів. Уже незабаром глядачі зможуть знову вболівати за улюблені команди. Так, наступної п’ятниці, 11 вересня, о 19:00, на телеканалі «2+2» відбудеться трансляція зустрічі команд «Динамо» — «Десна». 

Довідково:

«ПроФутбол» — футбольно-аналітичне ток-шоу, у студії якого обговорювалися  найяскравіші моменти матчів Ліги Чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА, Ліги Чемпіонів України й водночас Першої та Прем’єр-ліги України, новини футбольної індустрії, трансфери, реформи, прогнози, чутки. Уперше програму «Профутбол» на своїх екранах глядачі побачили 30 серпня 2010 року.

До червня 2020 року «ПроФутбол» виходив на телеканалі «2+2», а із червня прихильники програми могли переглядати випуски одразу після трансляцій матчів Української прем’єр-ліги на каналі «УНІАН». Першими ведучими програми були Лідія Таран та Костянтин Андріюк, а з березня 2011 постійними ведучими стали Ігор Циганик та Олександра Лобода. Команда «Профутбол» налічувала близько 30 професіоналів, серед яких випускові редактори, кореспонденти, а також ведучі та адміністративний персонал спортивного напряму 1+1 media.

Останній ефір програми відбувся 16 серпня 2020 р.

Новое на сайте

Search