ТВ

Осінь на СТБ: канал готує чотири нових серіали

StarLight Production для телеканалу СТБ знімає серію романтичних серіалів, які будуть виходити кожної п’ятниці протягом осені. Генеральний продюсер – Галина Балан-Тімкіна. Прем’єра – 25 вересня. Зйомки відбуваються у Києві та під Києвом. В серіалах будуть показані найкрасивіші локації столиці. Про це повідомляє пресслужба СТБ.

Жанр – мелодрама. У кожному проекті 4 серії. Їх об’єднує те, що головна героїня – молода жінка, яка, не дивлячись на болючий досвід попередніх стосунків, не втратила віру у справжнє кохання, яке обов’язкого трапиться у її житті.

«Слоган СТБ – «З любов’ю можливо все», тому у кожній з наших історій любов творить дива. Кожна з історій про другий шанс для жінки. Про боротьбу за право на щастя для себе та своєї сім’ї. Наші героїні шукають не лише кохану людину для себе, а й друга для своєї дитини. Тому у нас є неймовірні дитячі ролі. Наші маленькі актори знаходяться в центрі сюжету та допомагають своїм мамам досягти щастя», - коментує генеральний продюсер Галина Балан-Тімкіна.

Кожна історія легка, позитивна та дуже атмосфера. Головні героїні будуть близькі кожній глядачці. В серіалах знімаються улюблені актори. Серед перших глядачі побачать такі мелодрами.

«Любов з ароматом кави»

Красуня Аля – мати-одиначка, працює баристою і виховує 5-річного сина. Колишній хлопець покинув її одну з дитиною. Дівчина довго нікого до себе не підпускала, доки не зустріла мажора Гошу. І вперше за довгий час подумала, що він той чоловік, з яким можливо крокувати по життю легко та просто. Але Гоша кидає дівчину. В той час Аля зустрічає друга Гоші Костю. Який пропонує їй зіграти роль його нестерпної, безцеремонної нареченої, щоб його сім’я припинила думати про одруження Кості. Але все йде не за планом…

У головних ролях: Дана Абизова, Тимофій Каратаєв, Олександр Соколов, Наталя Васько, Ірина Мельник.

Режисер-постановник: Олег Туранський

«Привіт, тато!»

До спортивного гонщика Максима неочікувано приходить 10-річний хлопчик і заявляє, що він його син. Чоловік знає, що цього бути не може – він не знайомий з його мамою. Але хлопчик гостро потребує батька, просить Максима йому допомогти. Герой дізнається, що він багато років тому міг стати анонімним донором для мами цього хлопця. У Максима дилема – чи має він право порушити спокій незнайомої йому жінки, щоб стати ближче до дитини, біологічним батьком якої він є…

У ролях: Єлизавета Майська, Прохор Дубравін, Сергій Радченко, Даря Легейда, Артем Позняк.

Режисер-постановник: Анатолій Григорєв

«Сонячні дні»

Світлана живе не своїм життям і займається не тим, чим її обдарував Бог. Вона завжди мріяла бути артисткою, має яскравий акторський талант, але працює ріелтором і продає квартири, щоб заробити для своєї сім’ї. Чоловік, якого вона зустрічає – списаний актор у відчаї Артем Бовенко. Але саме цей чоловік надихає її на неймовірний крок – займатися тим, чим вона завжди мріяла.

У ролях: Олексій Морозов, Анна Арефєва, Денис Мартинов, Ольга Морозова, Сергій Дзялик.

Режисер-постановник: Олексій Морозов.

«Мій коханий ворог»

Від любові до ненависті – один крок, а від ненависті до любові – довгий шлях… Студенти Кіра та Марк закохалися, але батько не впевнений, що може довірити бідному студенту свою єдину доньку. Марк вирішує поїхати з міста і довести, що вартий Кіри. Вона сприймає розлуку як зраду коханого та їде за кордон будувати кар’єру. Через 10 років Кіра приїжджає до рідного міста та неочікувано зустрічає Марка, який повернувся заради неї. Він вирішує довести Кірі, що змінився – стає суперником мера на виборах. Для Кіри це ще один доказ, що потрібно триматися якомога далі від Марка. Вона знайомиться з правою рукою батька – адвокатом Глібом. Спалахує роман. І Кіра приймає пропозицію Гліба вийти за нього заміж…

У ролях: Анна Васильєва, Роман Полянський, Марк Дробот, Фатіма Горбенко, Сергій Калантай.

Режисер-постановник: Антон Азаров.

Новое на сайте

Search