ТВ

На ТК «Україна» стартували зйомки шоу «МАСКА»

Телеканал розпочав знімальний період зіркового шоу-детективу «МАСКА», української адаптації всесвітньо відомого формату The Masked Singer. Сцена, для виробництва якої використовували новітні технології, вразить своїми масштабами й інноваційністю.

Робота над створенням грандіозної сцени, яка увійде в історію української телеіндустрії і в брендбук міжнародного формату The Masked Singer, тривала більше пів року. Креативна команда вітчизняного шоу «МАСКА», натхненна міжнародними адаптаціями, вирішила розробити свій унікальний проєкт. Для цього дизайнери Ігор Чуприна і Тимофій Ніколаєнко створили кілька варіантів візуального рішення, з яких було обрано той, що побачать телеглядачі в ефірі каналу «Україна».

Унікальна сцена проєкту «МАСКА» поєднує в собі стильний, сучасний дизайн з найкращим технічним наповненням. Вражаюче світло, звук, інноваційні проєктори дозволяють створювати 3D-маппінг та інші яскраві проєкційні рішення, втілювати найсміливіші креативні рішення творчої команди шоу.

Справжнім викликом стало створення розкішних масок по обидва боки сцени. Вони підкреслюють основну ідею формату, тому для української команди було принциповим органічно вписати їх у декорацію. Для досягнення ідеальних форм і фінального результату опрацювали й обговорили безліч технологій, провели величезну кількість тестів, поки не обрали найбільш технологічний і швидкий вид виробництва. У результаті декорація з двох масок, кожна з яких розміром 5,5х2,5 м, була відтворена з максимальною швидкістю.

«Це монолітні конструкції великого розміру, зібрані з невеликих частин. Їх вирізали близько 2 тижнів, а фінальна обробка масок, зокрема армування конструкцій, фарбування і підготовка, зайняла близько 7 днів, тож на виробництво декорації знадобилося 2,5-3 тижні», – говорить керівник компанії SLS, яка займалася виготовленням декорацій, Філіп Нірод і додає, що розкішні маски, які «оживають» на сцені шоу – це ноухау української команди.

Команді проєкту вдалося у стислі терміни виготовити й інші ключові елементи сцени. Наприклад, стіл для зіркових детективів шоу. Для створення локації використовували складні нестандартні технології, зокрема специфічне багатошарове фарбування для сяючої текстури конструкції.

Джонатан Буллен, виконавчий продюсер компанії Fremantle, правовласника формату The Masked Singer, просто зачарований сценою української адаптації.

Зйомки найзагадковішого проєкту на нашому телебаченні вже стартували. На майданчику працюють 18 камер. На зйомках дотримуються жорстких правил конфіденційності: вхід до павільйону строго обмежений, усі, хто наразі на майданчику, підписали договори про нерозголошення інформації, фото- та відеозйомка заборонені.

Нагадаємо, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає масштабами. Учасниками шоу-детективу на каналі «Україна» стануть актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі, співаки. Однак їхні особи розгадати мають глядачі. Ведучий телепроєкту Володимир Остапчук.

 

 

Новое на сайте

Search