ТВ

На телеканалі KYIV.LIVE програма про особисті таємниці «Викриття»

На ТК KYIV.LIVE відбулася прем’єра нової програми про секрети зірок, політиків та чиновників — “Викриття”. Ведучою шоу стала відома українська телеведуча та модель Emma Di, яка раніше працювала на телеканалі М1.

Програма “Викриття” — проєкт про особисте життя політиків, артистів, спортсменів та зірок українського шоу-бізнесу. Над створенням програми працюють професійні журналісти та папараці, які проводять розслідування і відкривають таємниці й секрети публічних осіб.

Сьогодні у студії ранкового шоу “Місто прокидається” на телеканалі KYIV.LIVE ведуча Emma Di розповіла, чим вражатиме глядачів нова програма:

“Викриття” це програма нового формату, якої ви не бачили раніше. Ми слідкуємо за артистами, політиками, зірками та іншими публічними особами, аби першими розповісти вам, про що мовчать та що приховують публічні люди. Повірте, їм таки є що приховувати. Неоподатковані статки, улюблені місця відпочинку з коханками, прихована нерухомість. Про все це глядачі дізнаються у нашій програмі”, —  зазначила ведуча.

Щодня з понеділка по четвер Еmmа Dі у ранковому шоу “Місто прокидається” розкриватиме секрети українських зірок, а щоп’ятниці о 17:30 на глядачів телеканалу KYIV.LIVE чекатиме заключний епізод із подіями за весь тиждень.

За форматом програми, кожний охочий може долучитися до команди проєкту та стати “народним папараці”. Для цього необхідно сфотографувати або зняти на відео публічну особу, яку ви зустріли у супермаркеті, на вулиці чи будь-де у місті.  Фото та відео слід надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. За кожний надісланий матеріал народний журналіст отримає презент від команди проєкту.

Дивіться програму “Викриття” щоп’ятниці о 17:30 на телеканалі KYIV.LIVE.

 

Новое на сайте

Search