ТВ

Презентація на ТК «Україна» наймилішого учасника шоу «МАСКА»

Прем’єра найзагадковішого на вітчизняному телебаченні проєкту «МАСКА» відбудеться от-от. Тож канал «Україна» розкриває його учасників. За перемогу в шоу, перший епізод якого глядачі побачать у суботу, 16 січня, о 21:00, та звання сильнішого співака у масці змагатиметься міфічний гігант та водночас наймиліший персонаж шоу – Циклоп. Про це йдеться в пресрелізі мовника.

Над костюмом фантастичного героя працювала дизайнерка Леся Патока. Вона розповідає, що матеріал для створення Циклопа замовляли за кордоном, адже в Україні такий знайти не вдалося. Різнобарвне хутро доставляли сюди аж 3 посилками.

Та найбільшим викликом для дизайнерки стало створення величезного ока – головної деталі образу. У діаметрі воно сягає 1 метра, тож майстри довго міркували, де ж узяти форму такого розміру. Вихід було знайдено – величезне око зробили за допомогою фітнес-кулі, з якої зняли гіпсову форму, після чого відлили силіконову форму і заповнили пластиком. Зверху ж гігантське око вручну розписували майстри.

«У більшості костюмів неможливо повернути шию, а у випадку Циклопа – взагалі нічого. Ми вчили зірку, яка ховатиметься під костюмом, рухати дупцею – для цього потрібно повністю розвернутися. Попри те, що в такому костюмі неможливо передати жодних емоцій, наш Циклоп – нереально миле створіння. З часом він навчився складатися, піднімати ручки та рухати ніжками», – розповідає художниця з костюмів шоу-детективу «МАСКА» Леся Патока.

Образ Циклопа складається з кількох частин – це сам костюм, який одягається як комбінезон, далі – ручки, а в кінці – об’ємна голова-маска, що стоїть на плечах. Її неможливо ані закріпити, ані підв’язати до костюма, тому зірці на сцені доводиться ще й балансувати. А маленькі отвори, через які знаменитість має можливість бачити, сховані над величезним оком Циклопа.

Нагадаємо, український проєкт «МАСКА» на каналі «Україна» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» стануть вітчизняні зірки: актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Але їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі.

Ведучий телепроєкту Володимир Остапчук.

 

 

Новое на сайте

Search