ТВ

«1+1» готує зіркове розважальне шоу «Ліпсінк Батл»

Телеканал «1+1» придбав права на адаптацію популярного американського формату Lip Sync Battle – шоу зіркових пародій, яке вже стало хітом у понад 10 країнах світу, що адаптували його. Розважальний проєкт вийде на «1+1» під назвою «Ліпсінк Батл». Про це інформує пресреліз мовника.

За форматом, відомі особистості перевтілюються у зірок шоу-бізнесу під хіти, які знають і люблять всі. Головне завдання зірок – максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд, манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта. Учасники проєкту розіб’ються на пари та влаштують між собою запеклий батл за звання кращого пародиста. Боротьба зірок, яскраві костюми та декорації нікого не залишать байдужими й гарантовано піднімуть настрій глядачам.

На сцену шоу «Ліпсінк Батл» вийдуть співаки, актори, телеведучі, спортсмени, які влаштують справжній перформанс пародій. Окрім того, у проєкті двоє ведучих. Хто стане учасниками та ведучими 1-го сезону, поки таємниця.

«Ліпсінк Батл» справжнє шоу зіркових пародій. Відомі на всю країну люди будуть розважатися на сцені під улюблені хіти, забувши про вік, статус, позбувшись будь-якої скутості. Ви побачите справжніх зірок з їхніми непідробними емоціями та відкриєте їх з нового боку», – говорить керівник департаменту Big Entertainment Shows Володимир Завадюк.

Над адаптацією шоу працює команда творців «Танців з зірками» та «Голосу країни» – Big Entertainment Shows «1+1» на чолі з паном Завадюком.

 

 

Новое на сайте

Search