ТВ

В шоу «МАСКА» очікується виступ міжнародної знаменитості

Вже цієї суботи, 16 січня, глядачі каналу «Україна» побачать 1-й випуск найзагадковішого на вітчизняному телебаченні проєкту «МАСКА» з ведучим Володимиром Остапчуком і 16 знаменитостями, схованими під розкішними масками. У прем’єрному епізоді українці познайомляться з 8 неймовірними учасниками-масками, кожен з яких виконає на сцені надзвичайно популярний хіт і дасть підказки про свою особу, щоб глядачам та детективам було легше впізнати зірку. Про це йдеться в пресрелізі телеканалу.

Одним з учасників першого випуску «МАСКИ» стане епатажний панк-рокер Сом. Цей герой – англомовний гість із закордону. Він народився не в Україні, та його Батьківщина теж розташована в Європі. А доля закинула Сома аж до Сполучених Штатів Америки.

«Привіт, Україно! Дуже радий бути тут сьогодні, – звучать слова Сома у перекладі українською. – Це дійсно грандіозне шоу, і я не міг його пропустити. Ви не уявляєте, як складно було відшукати «вікно» у своєму графіку, щоб порадувати вас своїми виступами. Але я не звик відступати, тож поїхали!»

Епатажний Сом на сцені шоу виконає провокативний хіт Sexbomb. У такого яскравого учасника – не менш екстраординарний костюм. Сом – один із найгабаритніших персонажів, завдяки ірокезу, роль якого виконує плавець, зріст героя сягає майже 2,5 м. Сом носить справжній кілт і прошиповану, вручну розписану куртку. Над цим образом працювала дизайнерка Леся Патока зі своєю командою.

«Неймовірну структуру костюма Сома ми створювали за допомогою 4 тисяч лусочок, спеціально розрізаних лазером і вручну викладених нашими майстрами. Герой має красиве біло-червоне забарвлення. Плавець зроблений у дротовій технології, більше тижня над ним працювали наші майстри, обшиваючи тонкою органзою, щоб на світлі було гарно видно структуру. Також є хвіст, який шлейфом тягнеться за Сомом. Це одна з найскладніших Масок, тому герой всередині щиро мене захоплює своїм талантом так гідно носити цей костюм!» – поділилась художниця з костюмів шоу «МАСКА» Леся Патока.

Зіркові детективи проєкту залишились у захваті від образу героя та враз запропонували версії, які всесвітньо відомі зірки можуть ховатись під таким ефектним костюмом. Також у прем’єрному випуску масштабного шоу «МАСКА» на каналі «Україна» глядачі познайомляться з романтичним Драконом, кокетливою Лисицею, запальною Козою, зворушливим Жабеням, кібер-панком Буйволом, спокусливою Трояндою та яскравим Сонцем. Які знаменитості майстерно замаскувались під такими неймовірними костюмами?

Дивіться 1-й випуск найзірковішого та найзагадковішого шоу «МАСКА» 16 січня о 21:00 на каналі «Україна».

 

 

Новое на сайте

Search